Ariana Grande می پردازد ادای احترام به 2017 منچستر بمباران قربانیان

Ariana Grande می پردازد ادای احترام به 2017 منچستر بمباران قربانیان – سرگرمی

به روز شده: مارس 21, 2020, 21:16 IST | سرپرستان | لس آنجلس

Ariana Grande ادای احترام به قربانیان منچستر بمب گذاری حمله نزدیک به سه سال پس از فاجعه

خواننده Ariana Grande ادای احترام به قربانیان منچستر بمب گذاری حمله نزدیک به سه سال پس از فاجعه است. 26-خواننده ساله در زمان به Instagram به احترام به 22 نفر توسط یک بمب گذار انتحاری در کنسرت خود را در سال 2017 به گزارش thesun.co.انگلستان.

او نوشت: “من می خواهم برای یک لحظه به اذعان و ارسال عشق من به هر کس که احساس غم و اندوه و فوق العاده سنگینی سالگرد آمدن این هفته است.

“یک روز می رود که این تاثیر نمی گذارد تو و همه ما هنوز هم. من خواهد بود در فکر تو تمام هفته و آخر هفته. قلب من, افکار و دعاهای ما با تو همیشه.”

ستاره پاپ امضا کردن با یک قلب و یک زنبور عسل emoji — نمادی از امید زیر حمله است. آریانا توصیف کرده بود این حادثه به عنوان “بدترین بشریت”.

پس از عمل از ترور آریانا صحنه یکی از عشق بهره مند کنسرت در منچستر, دعوت بسیاری از دوستان مشهور خود به انجام برای شهرستان. ستاره مانند Niall Horan, کتی پری و مایلی سایرس در زمان به مرحله به پرداخت ادای احترامات خود را.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net