در حال الکس اکسلاد-چمبرلین و Perrie Edwards آماده برای ازدواج ؟ او پاسخ

در حال الکس اکسلاد-چمبرلین و Perrie Edwards آماده برای ازدواج ؟ او پاسخ – ورزشی

به روز شده: Jun 17, 2020, 10:23 IST | یک خبرنگار | بمبئی

خواننده بریتانیایی Perrie Edwards در هیچ عجله به درگیر شدن به فوتبالیست کمال الکس اکسلاد-چمبرلین

Perrie Edwards and England footballer Alex Oxlade-Chamberlain

Perrie Edwards و انگلستان فوتبالیست الکس اکسلاد-چمبرلین

خواننده بریتانیایی Perrie Edwards شده است که قدمت انگلستان فوتبالیست الکس اکسلاد-چمبرلین برای سه سال گذشته است هنوز رتبهدهی نشده است آماده به ایجاد یک تعهد دراز مدت.

صحبت در مورد همکار کوچک مخلوط باند خواننده Leigh-Anne Pinnock نامزدی در ماه گذشته به یکی دیگر از فوتبالیست انگلیسی آندره خاکستری, Perrie گفت که اگر “فشار است” او در عجله نیست.

“هر کس را نگه می دارد گفت: “فشار بر’ و من فکر می کنم که چون آندره انجام چنین کار شگفت انگیز بود. همه پسران در الکس زندگی در حال حاضر مانند ‘Oohhh!’ اما ما برای آن آماده نیست هنوز. ما فقط اجازه دادن به آنها و [لی-آن و آندره] از آن لذت ببرید. آه عشق فوق العاده است, آن نمی باشد بچه ها” Perrie گفت در انگلیسی, رادیو, نشان می دهد, سرمایه صبحانه.

Little Mix singer Leigh-Anne Pinnock and fiance Andre Gray
Little Mix خواننده Leigh-Anne Pinnock و نامزد Andre خاکستری

Perrie به یاد می آورد که چگونه او کردم احساسی که لی-آن مطلع جفت باند مورد پیشنهاد است.

“به محض این که او [لی-Anne] پیامک در گروه ما چت, ما, مانند, آه خدای من این اتفاق افتاده است.’ و من sobbed. گریه کردم چشم من را به عنوان اگر من تا به حال پیشنهاد شده است به این دلیل که خیلی خوشحال شدم. او سزاوار جهان است. آنها مانند یک زن و شوهر دوست داشتنی” اضافه شده Perrie.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im