APMC بازار در Navi Mumbai, برای, بسته, چگونه شهر خود را تامین

APMC بازار در Navi Mumbai, برای, بسته, چگونه شهر خود را تامین – اخبار

به روز شده: Apr 10, سال 2020, 17:40 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

هر چند بازار خودی احساس می کنید که خاموش کردن منجر به کمبود منابع در بمبئی ناوی بمبئی و تانه مقامات نگران گفت که آنها باید عرضه سهام به اندازه کافی از غلات و دیگر ملزومات به این مناطق

The market will remain shut from April 11 till further notice

بازار بسته باقی می ماند از مارس 11 تا اطلاع ثانوی

با ادویه معامله گر در APMC بازار در واشی در حال آزمایش مثبت برای Coronavirus بازار کمیته تصمیم گرفته است به بسته فاسد شدنی بخش از مارس 11 تا اطلاع ثانوی که می تواند تاثیر بر عرضه میوه و سبزیجات به بمبئی و MMR منطقه است. این Uddhav Thackeray رهبری دولت در حال حاضر قرار داده و در اقدامات برای اطمینان حاصل شود که هیچ اختلال در تامین مواد غذایی ضروری.

تصمیم گیری در مورد بازگشایی بازار گرفته خواهد شد و پس از آن در سراسر کشور 21-روز – مستند دوره برداشته شده است در تاریخ 14 آوریل. با مردم تمرین های اجتماعی فاصله در بازار محصولات کشاورزی کمیته بازار مجبور شد برای گرفتن تصمیم به بستن سبزیجات و میوه ها و سیب زمینی و پیاز در بازار. این کمیته در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی از قبیل ضد عفونی محل و نگه داشتن بسته شدن بازار در روز پنج شنبه و شنبه است. با توجه به منابع APMC در حال حاضر کلمپ پایین عرضه سبزیجات به منظور کنترل جمعیت در بازار است.

اگر چه بازار تا به حال تصمیم به تعطیل شدنی بخش همراه با ادویه جات ترشی جات و میوه های خشک در بازار تا 31 مارس هجوم میوه ها و سبزیجات بیش از همه دولت را متوقف کند. با اعلام این مستند توسط دولت و دولت مرکزی این کمیته تا به حال ادامه منابع.

سازمان دیده بان ویدئو: APMC به بسته پس از معامله گر تست مثبت

هر چند برخی احساس می کنید که خاموش کردن منجر به کمبود میوه ها و سبزیجات در بمبئی ناوی بمبئی و تانه مقامات نگران گفت که آنها باید عرضه سهام به اندازه کافی از غلات و دیگر ملزومات به این مناطق است.

جایگزین

خرید به طور مستقیم از کشاورزان

وزیر Uddhav Thackeray و تعاونی وزیر Shree Balasaheb Patil اعلام کرده اند فروش مستقیم طرح برای coo-تعاونی مسکن Socities در ماهاراشترا. در این طرح همه اعضای تعاونی مسکن socities می توانید خرید خود را, مواد غذایی, میوه ها و سبزی از خانه های خود را به طور مستقیم از کشاورزان است. دولت درخواست مسکن جوامع به سود این طرح و درخواست کاربران برای خرید از آن

اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر

عرضه در انتخاب مغازه

به عنوان خاموش کردن می تواند منجر به کمبود مواد غذایی سهام در شهرستان دولت دنبال شده و دیگر ترتیبات موقت برای اطمینان از تامین نمی کند و تحت تاثیر قرار گرفتن. دولت پیشنهاد کرده بود درخواست بمبئی ناوی بمبئی و تانه شهرداری شرکت های بزرگ برای ایجاد یک لیست از معامله گران در شهرهای مربوطه می باشند و شناسایی چهار تا پنج مغازه ها که ارائه ملزومات از جمله سبزیجات و میوه و غلات و حبوبات است که می توان در بسته. چنین هان تنظیم خواهد اطمینان از ساکنان این منطقه می تواند به بازدید از فروشگاه و خرید تمام مواد غذایی آنها به دنبال. در اتاق جنگ توسط APMC یک نفر می تواند پیگیری در مورد سفارشات توسط معامله گران به عنوان در هر نیاز خود را که می تواند عرضه شده به فروشگاه در سراسر شهرستان. اما به دلایل بهترین و شناخته شده به مقامات پیشنهاد شد و نه به طور جدی در نظر گرفته شود.

مهار غیر قانونی مواد غذایی احتکار

حتی قبل از 21 روز در سراسر کشور مستند اعلام شد, توسط دولت مرکزی, مردم در حال حاضر آغاز شده احتکار در سبزیجات و میوه ها و دیگر مواد غذایی. نارندرا نخست وزیر بود و سپس خواست میهن در سخنرانی تلویزیونی خود به احتکار در کالاهای اساسی با اطمینان که این موارد در دسترس خواهد بود ، اما از آن است که دیده می شود که مشتریان شده است خرید به صورت فله به منظور حفظ مواد غذایی خود تا مستند دوره به پایان می رسد. NCP رهبر Shashikant Shinde گفته بود که سهام به اندازه کافی در بمبئی ناوی بمبئی و تانه. “حتی اگر APMC تعطیل است ما قادر خواهد بود برای دیدار با تقاضا. برای جلوگیری از جمع اوری سهام توسط معامله گران مواد غذایی و مدنی تامین بخش باید بررسی و حفظ سوابق از سهام در انبار سرد و انبار در داخل و اطراف شهر و MMR منطقه است.”

دولت در روز جمعه دیدم 16 جدید تایید COVID-19 موارد مصرف مجموع تعداد موارد مثبت در دولت به سال 1380 و گفت: دولت در بخش بهداشت و درمان. سه نفر از جمله دو پرستار و یک مرد باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در Dadar. موارد در شهرستان تانه افزایش به 33 به عنوان بدن مدنی در اینجا شناسایی 15 نقاط مهم برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر شدند.

(ورودی از Vinod Kumar منون)

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>