Aparshakti Khurana اول-تا کنون صوتی فیلم کوتاه – Hisaab Barabar است که در اینجا به شما را ترک خندان

Aparshakti Khurana اول-تا کنون صوتی فیلم کوتاه – Hisaab Barabar است که در اینجا به شما را ترک خندان – سرگرمی

انتشار: May 21, 2020, 13:42 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Aparshakti Khurana به اشتراک گذاشته شده خود را همیشه اول صوتی فیلم کوتاه – Hisaab Barabar در Instagram که او می خواست به حال از خود رادیو روز.

Picture courtesy/Aparshakti Khurana's Instagram account

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Aparshakti Khurana Instagram account

واقعیت این است که Aparshakti Khurana پدید آمده است به عنوان یکی از نهایی social media buzz در میان سازندگان این مستند. پس از آغاز دیجیتال antakshari او آغاز شده تعاملی Instagram زندگی, نام تجاری, همکاری, موسیقی سریال به نام #InstaMusic و حتی برجسته در ویژه مستند سرود تصویری در کنار های مختلف YouTubers.

با خیلی در آن را نمی خواهد اشتباه به تماس Khurana سرگرم کننده ترین و جذاب بیان در رسانه های اجتماعی در حال حاضر. در نظر گرفتن خلاقیت خود را به سطح دیگری در این زمان در اطراف, Aparshakti به اشتراک گذاشته شده خود را همیشه اول صوتی فیلم کوتاه – Hisaab Barabar در Instagram که او می خواست به حال از خود رادیو روز.

طرح حول محور یک دختر به نام Suhani و شاگردی Rinku آشکار چگونه پس از disliking یکدیگر این همه سال طول آنها تا پایان در حال سقوط در عشق با یکدیگر. Hisaab Barabar است در حال حاضر برنده شدن قلب به لطف زیبا داستان و Aparshakti درخشش در داستان سرایی. او نه تنها شما را خندان اما باعث می شود شما فکر کنید و ببینید این دو شخصیت در زمانی که شما فقط شنیدن در مورد آنها. خوب که واقعا هنر واقعی در روایت داستان بر روی فایل های صوتی.

چند با استعداد ستاره مشترک Hisaab Barabar در رسیدگی و گفت: “برای کسانی که نمی دانم, من مشغول به کار بود در یک ایستگاه رادیویی 5 سال پیش بود و کار بر روی یک خلبان از من صوتی جدید نشان می دهد اما سرنوشت برنامه های دیگر به حال و Dangal اتفاق افتاده (که من هستم تا تاریخ) چرا که من تا به حال به ترک خلبان میدوی. ایده این صدا نشان می دهد تا به قلب من نزدیک است که آن را همچنان به معطل در ذهن من برای 5 سال گذشته. یکی از این بخش بود به نام یه DILLI HAI MERE YAAR که در من منتشر کرده اند یک صدا و فیلم کوتاه هر جمعه. آینده یک داستان به نام Hisaab Barabar است که نوشته شده و اعلام شده توسط من. فقط اطلاعات شما من ممکن است باید صبر و انرژی برای نوشتن و صدای بیشتر داستان اما من باید سعی کنید تنها اگر شما مثل این یکی [sic].”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>