اضطراب در مورد رابطه جنسی

اضطراب در مورد رابطه جنسی – اخبار

به روز شده: مه 24, 2020, 07:17 IST | Paromita Vohra | بمبئی

اضطراب در مورد رابطه جنسی بر روی صفحه نمایش است که واقعا جدید نیست. اضطراب در مورد بدن به عنوان جنسی به عنوان چیزی است که خواسته های جنسی معمولا همراه با اخلاقی چمدان از کسانی که می خواهند برای کنترل همه چیز

Illustration/Uday Mohite

تصویر/Uday Mohite

Paromita Vohraمن شروع به گرفتن اضطراب زمانی که مردم لمس هر یک از دیگر تمام وقت در فیلم! آیا شما احساس می کنید که” یک دوست به من گفت: به زودی پس از فیزیکی فاصله وارد زندگی ما است. در حال حاضر ما به عنوان تامل بازگشت به کار این تبدیل به یک پرسش اصلی سینما. فیلم بدن در سراسر جهان در حال تلاش برای تعریف دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای عکسبرداری از صحنه های صمیمی.

اضطراب در مورد رابطه جنسی بر روی صفحه نمایش است که واقعا جدید نیست. اضطراب در مورد بدن به عنوان جنسی به عنوان چیزی است که خواسته های جنسی معمولا همراه با اخلاقی چمدان از کسانی که می خواهند برای کنترل همه چیز.

اوایل سینمای هند را از ویژگی های برخی از کامل کردن smooching که از بین رفته توسط 1940s—اما نه به طرز مرموزی. سینما مانند بسیاری از هنر گریزان رنگین کمانی پرنده وجود دارد که برای تغذیه حواس ما و لذت همیشه وجود مخاطره آمیز. آن است که هرگز به عنوان یک دلیل خوب به اندازه کافی برای چیزی که نه هنری و نه روابط. ترس است که ما لذت ما را در سراسر Lakshman rekha اجتماعی تفکیک—جنسیتی و کاست—معنی لذت اغلب مقصر برای اهداف بالاتر.’

دانشمندان مانند Neepa Majumdar نشان داده اند که چگونه سینمای هند به دنبال مبنای مشروعیت خود را در 1940s با هماهنگی با جنبش ملی. این مربوط به برخی از sanitising—هیچ و کمتر maza مستی بیشتر مسائل اجتماعی و درام خانوادگی. محقق Sangeeta Gopal به نقل از مجله فیلم در پاسخ به یک خواننده پرس و جو در غیاب بوسه: این روش از عشق-ساخت در غرب متفاوت است. آزادی جنسی را تهدید آزادی ملی. این میراث به موجب آن فیلم که می خواهید به در نظر گرفته شود مهم به برخی از طول به نوار خود را از لذت نفسانی عناصر. مسائل اجتماعی به دست آوردن اعتبار و لذت تلقی های غیر ضروری.

از آنجا که طبیعت حتی طبیعت انسان نفرت دارد خلاء بوسه در فیلم هندی جایگزین شد آهنگ ها (گاهی اوقات ویژگی های بسیار بدخیم cuddling گل رز), عجین با تمایلات جنسی سه گانه معانی لب گاز گرفتن و اشتیاق. که ما به یاد داشته باشید آهنگ ها, اما به ندرت این فیلم باید بگویم که ما چیزی در مورد بدن ما که می خواهم به انجام این خاطرات و همچنین چرا ما مثل گل رز.

قوانین حاکم بر فیلم سانسور شد بر اساس پتانسیل سینما به تواند ما را گمراه با آن تاثیرگذار بدن روبرو می شوند و در تاریکی از تئاتر. هیچ بوسیدن روی صفحه نمایش برای نگه داشتن افکار ما امن و بهداشتی. ‘مقامات می گیرید تفکر ما برای ما به جای اینکه اجازه دهید ما درک با اطلاعات صحیح آنچه که برای ما کار می کند بدون آسیب رساندن به دیگران.

رسانه ها و فیلم سرپا نگه داشتن این تفکر به طور مداوم گفتن داستان های خطرناک جهان است yaniki ریگ رئالیسم (شما باید یک مرد واقعی به آن na) که در طرف دیگر مرزهای اجتماعی دروغ تجاوز به عنف و قتل است.

داستان در مورد رابطه جنسی بیشتر داستان در مورد خشونت لذت ظاهرا برای خود ما خوب است. خشونت نیز لمس است اما به نظر می رسد به علت عدم اضطراب (بله من هم اشتباه گرفته شود). این همه terrorises ما به چسبیدن به راست و باریک (فکر) هرگز در حال توسعه اعتماد به نفس و قضاوت به انتخاب ما.

امروز وجود دارد و آنهم افزایش خطر ابتلا به ما بدن. در عین حال شرایط اضطراری اغلب استفاده می شود برای ایجاد جدید از نرمال سرکوب و کنترل است. می تواند آینده تصور صرفا به عنوان خطر عملکرد پاسخ که ما را قادر به انتخاب خود ما در حالی که رایگان است ؟ یا شاید ما مردها به کشف پاسخ آن با تصور مورد نظر آینده—امنیت بلکه آزادی و بوسه.

Paromita Vohra است که برنده جایزه بر اساس بمبئی-فیلمساز و نویسنده و متصدی کار با داستانی و غیر داستانی. رسیدن به او را در [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im