خرید رپورتاژ

Anushka Sharma نوبت 32: پشتکار به طور طبیعی می آید به من – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 01, 2020, 11:46 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

‘پشتکار به طور طبیعی می آید به من”: می گوید: آنوشکا شارما که شروع به کار در سن 15 و تعقیب رویاهای خود را به تبدیل شدن به یک لب گنده سوپراستار و جوانترین زن تولید کننده بالیوود.

Anushka Sharma/picture courtesy: Anushka Sharma's Instagram account

Anushka Sharma/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: آنوشکا شارما Instagram account

Anushka Sharma نوبت 32 امروز و موفق سوپراستار و کارآفرین باز کردن در مورد چگونه او اعتقاد خودش درست از زمانی که او آغاز شده به عنوان یک مدل در یک سوپر جوان سن 15 سالگی!

او ظهور و ظهور در بالیوود است که الهام بخش بسیاری از داده او ساخته شده یک علامت گذاری در این صنعت با وجود اینکه در مجموع outsider با هیچ صنعت ارتباطات! “پشتکار به طور طبیعی می آید به من. این چیزی است که شما باید بر خودتان سخت برای آن شما منجر می شود. راستش زندگی منجر شما! من می توانم تایید آن! زندگی من رو به جایی که من هستم شما می دانید. گاهی اوقات شما فقط با قرار دادن سر خود را پایین و به دنبال راه زندگی شما طول می کشد در می گوید:” آنوشکا.

این سوپراستار که همچنین جوانترین زن تولید کننده بالیوود پس از شروع به پاک کردن تخته سنگ فیلم هنگام او فقط 25 نظر پدر او سرهنگ Ajay Kumar Sharma به بزرگترین معلم است. “من رفتم به مدرسه عمومی ارتش در بنگلور و من تا به حال برخی از معلمان خوب وجود دارد و من بسیار نزدیک به آنها را و آنها را به حال بسیار ماندنی در ذهن من و من اصلی نیز می باشد. اما پدرم به من آموخت برخی از درس های ارزشمند,” او می گوید.

آنوشکا می گوید: “او را رها کنید مرا به مدرسه و او را به این مکالمات با من چون از سفر کمی طولانی است. او فقط می خواهد به من بگویید یک چیز و آن را تا به حال چنین ماندنی در ذهن من و در شخصیت من و راه من مقابله با چالش های زندگی است. این واقعا بسیار خاص است. چیزی که او به من گفت: مهم نیست که چه وضعیت شما در, مهم نیست چقدر بد این وضعیت است که همیشه کار درست را انجام دهد و به خدا دعا می کنم که شما می دانید چه چیزی درست است چیزی که به انجام است که در آن لحظه است.”

این بازیگر می افزاید: “من فکر می کنم که چیزی که با من گیر کرده چون من خیلی جوان و من واقعا نگاه کردن به پدر من. او مردی بسیار دانا و او تا به حال یک تصور بزرگ در زندگی من است. بنابراین زمانی که او گفت که برای من واقعا گیر کرده با من.”

آنوشکا می گوید: این مشاوره به او کمک کرد زمانی که او آغاز شده به عنوان یک مدل در سن بسیار جوان! “من شروع به کار زمانی که من خیلی جوان است. آن مهم است برای من می دانم که این همه از آنجا که در سن 14-15 زمانی که شما در حال تصمیم گیری برای خود و زندگی حرفه ای خود را, آن را واقعا سخت است. این چیزی است که به من داد وضوح. این چیزی است که من و من فکر می کنم این چیزی است که همیشه ایستاده بود برای من,” او می گوید.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان