آنوشکا شارما: موفقیت Paatal Lok است که به دلیل محتوای آن!

آنوشکا شارما: موفقیت Paatal Lok است که به دلیل محتوای آن! – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 20, 2020, 11:52 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Paatal Lok کردم صاعقه وار تشویق از مخاطبان و منتقدان به طور یکسان و Sharma خواهر و برادر مطمئن باید خوشحال!

Anushka Sharma

Anushka Sharma

آنوشکا شارما و برادر Karnesh Ssharma را در خانه تولید تخته سنگ پاک Filmz در حال حاضر همه هر کس می تواند بحث در مورد با تشکر از جدیدترین ارائه های آمازون نخست ویدئو Paatal Lok. نمایش کردم صاعقه وار تشویق از مخاطبان و منتقدان به طور یکسان و Sharma خواهر و برادر مطمئن باید خوشحال!

ایجاد شده توسط Monty شارما Paatal Lok به سرعت به دست آورد یک نوع فرقه در حال حاضر. آنوشکا به ما می گوید منحصرا “من غرق عشق و چاپلوسی است که مخاطبان و منتقدان باران در کار ما از عشق Paatal Lok. موفقیت Paatal Lok است که به دلیل محتوای آن است. در روز امروز و سن عالی محتوا است که واقعا مهم ترین معیار و Karnesh و من در تخته سنگ پاک Filmz همیشه نگاه به مخاطبان چیزی است که آنها ممکن است هرگز قبل از دیده می شود.”

او می افزاید: “به عنوان یک تولید کننده است که یک بازیگر من فقط سعی کردم به سرگرم کردن از طریق نوآوری بسیار جذاب و درهم و برهمی-شکستن داستان سرایی. Karnesh و من متوجه شدم بسیار زود است که محتوای چشم انداز قرار بود تا شاهد یک تغییر عظیم که ما بیشتر و بیشتر در معرض به محتوای جهانی و من سعی کردم را به من آموخته این را به عنوان یک بازیگر در بازی با Karnesh در تخته سنگ پاک Filmz.”

آنوشکا می گوید موفقیت Paatal Lok تایید این شرکت تمرکز بر روی محتوای گزینش. او می گوید: “با وجود اینکه یک جوان تولید خانه ما گیر گردن ما و خوشبختانه ما غریزی انتخاب محتوا باید ایستاده بود. آن شده است یک تجربه یادگیری برای همه ما در تخته سنگ پاک Filmz که ما گرفته اند نوزاد خود را به داشتن یک تیغ تیز تمرکز بر محتوای گزینش. موفقیت Paatal Lok عظیم سنجی از اعتقادات ما برنامه ریزی و گزینش استراتژی.”

آنوشکا اعتبارات کل تیم از Paatal Lok برای این موفقیت باور نکردنی و می گوید: او آموخته است بسیار به عنوان یک تولید کننده در روند.

او می گوید: “ما به اشتراک گذاری این باور نکردنی لحظه با کل تیم ما که به اشتراک گذاشته اند ما چشم انداز و به ما آموخت بسیاری از چیزهایی که در این فرآیند است. Paatal Lok خالق Monty Sharma شده است کاپیتان تیم پیشرو از جلو. آن است که درخشندگی خود را که اسیر کوچک از یک لنز است که منحصر به فرد الهام بخش و ناراحت کننده.”

آنوشکا می افزاید: “مدیران نشان می دهد Prosit روی و Avinash آرون Dhaware باید کاملا و نفس آورده زنده rawness اسکریپت بر روی صفحه نمایش و ما فوق العاده با استعداد بازیگران رهبری Jaideep Ahlawat Neeraj Kabi, آبیشک بانرجی و امثال صلیب شکسته موکرجی Niharika, Johnson, Gul Panag Ishwak آصف بصره, در میان دیگران ریخت و قلب خود را به ترجمه سحر و جادو از اسکریپت به صفحه نمایش است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im