Anushka Sharma انتقاد شدید دو پسران نوجوان برای خشونت علیه حیوانات

Anushka Sharma انتقاد شدید دو پسران نوجوان در Instagram برای خشونت علیه حیوانات – سرگرمی

به روز شده: مه 27, 2020, 10:04 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

آنوشکا شارما در زمان به Instagram و ابراز خشم در برابر دو نوجوان که نوشته شده خشونت تصویری در برابر یک سگ. اجازه بدهید با یک نگاه.

Anushka Sharma/picture courtesy: Anushka Sharma's Instagram account

Anushka Sharma/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: آنوشکا شارما Instagram account

آنوشکا شارما که اغلب شناخته شده به ذهن او صحبت می کنند, به خصوص برای حقوق حیوانات ابراز خشم نسبت به دو پسر نوجوان که نوشته شده یک ویدئو وحشتناک. این پسر نوجوان که گزارش کردن یک سگ و غرق آن در یک برکه در یک ویدیو که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی. های خبری کلیپ از همان آنوشکا به او در زمان رسیدگی گذراند و افکار او گفت: “من آرزو می کنم آنها مجازات درستی برای این کار است.” نگاهی به.

Anushka-sharmaآنوشکا شارما Instagram داستان

Anushka Sharma شده آوازی به اندازه کافی در رابطه با حقوق حیوانات و فعال برگ هیچ سنگ نمیماند که پشت به آموزش های طرفداران در مورد همان.

در کار جبهه آنوشکا منتشر شد وب سایت جدید سری به عنوان یک تولید کننده در آمازون نخست تصویری وب سری bankrolled با تولید خانه تمیز کردن تخته سنگ شرکت. Paatal Lok شده است دریافت تمجید از آنجایی که این آمار وب.

صحبت کردن در مورد پروژه بازیگر در مصاحبه ای گفت: “با وجود اینکه یک جوان تولید خانه ما گیر گردن ما و خوشبختانه ما غریزی انتخاب محتوا باید ایستاده بود. آن شده است یک تجربه یادگیری برای همه ما در تخته سنگ پاک Filmz که ما گرفته اند نوزاد خود را به داشتن یک تیغ تیز تمرکز بر محتوای گزینش. موفقیت Paatal Lok عظیم سنجی از اعتقادات ما برنامه ریزی و گزینش استراتژی.”

بازیگران Jaideep Ahlawat Neeraj Kabi, آبیشک بانرجی و امثال صلیب شکسته موکرجی Niharika, Johnson, Gul Panag Ishwak آصف بصره Paatal Lok در حال حاضر جریان در آمازون نخست.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>