خرید رپورتاژ

Anushka Sharma سهام یک تصویر جدید با شوهر Virat Kohli می گوید: خداحافظی هرگز آسان – سرگرمی

به روز شده: فوریه 17, 2020, 19:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

آنوشکا شارما به اشتراک گذاشته تصویر جدید با شوهر Virat Kohli گفت: خداحافظی هرگز آسان است. آن را سیاه و سفید و در عین حال زیبا و تصویر زرق و برق دار!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Anushka Sharma

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Anushka Sharma

آنوشکا شارما و Virat Kohli دو از قدرتمند ترین و با نفوذ ترین افراد در زمینه های مربوطه و فوق العاده یک زن و شوهر با هم. آنها در عشق همیشه از آنها برای اولین بار یکدیگر را ملاقات کرد در این مجموعه تجاری و در حال حاضر صرف بقیه زندگی خود را با هم.

آنها در حفظ و به اشتراک گذاری هر یک از دیگر پرده و زرق و برق دار تصاویر هم در رسانه های اجتماعی و این بار این بازیگر’ به نوبه خود. به او Instagram حساب او گذاشته سیاه-و-سفید تصویر با Kohli و نوشت: – “شما می خواهم فکر می کنم خوب byes ساده تر با زمان. اما آنها هرگز فراموش…” (sic). این بود که پس از دو قلب.

نگاهی به حق در اینجا:

در دومین سالگرد عروسی صفر بازیگر مشترک یکی دیگر از سیاه و سفید تصویر با عشق از زندگی خود و به نقل از ویکتور هوگو. دیدم این عکس؟:

در کار جبهه آنوشکا در حال حاضر در یک فرصت مطالعاتی از دنیای فیلم به عنوان او دستکاری با چند فیلم تا سال 2018 است. او در حال حاضر به کاوش در جهان فراتر از فیلم ها و گرفتن یک استراحت بسیار مورد نیاز. اما او تولید یک فیلم برای Netflix با عنوان بلبل که برتر خواهد شد به زودی در OTT پلت فرم. اما ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید او چه می کند و بعد به عنوان یک بازیگر.

به تازگی برخی از تصاویر رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی که در آن بازیگر می تواند دیده می شود, با کاپیتان سابق هند کریکت زنان تیم Jhulan Goswami. این خواهد فیلم بعدی او?

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de