ظاهراً آنوشکا شارما هیچ دخالتی در این پروژه ندارد و جزئیاتی از این پروژه با او مورد بحث قرار نگرفته است.

Anushka Sharma

آنوشکا شارما

شده است وزوز ثابت است که آنوشکا شارما امضا کرده است آدیپوروش با بازی Prabha وجود دارد. ما اکنون می توانیم تایید کنیم که این اطلاعات غیر واقعی است. آنوشکا به هیچ عنوان درگیر این پروژه نیست و جزئیات این پروژه با او مورد بحث قرار نگرفت.

یک منبع تجاری مطلع شد: «آنوشکا برای از سرگیری کار بلافاصله پس از بارداری اش تکان می دهد و اطلاعیه های بزرگی در محل وجود خواهد داشت که و چه زمانی زمان مناسب است اما آدیپوروش قطعاً در برنامه هایش ویژگی ندارد. او به هیچ عنوان درگیر این پروژه نبود و به این ترتیب قطعاً فیلم را انجام نمی دهد. هیچ بحثی در مورد این فیلم درست از فیلمنامه تا تاریخ ها با او صورت ن گرفته است.»

“آدیپوروش، ما می شنویم، برنامه تیراندازی خود را به زودی شروع می شود بنابراین این همه شایعه از آنوشکا انجام پروژه گمان کامل است. آنوشکا در حال ساخت برنامه های بتنی پس از بارداری در جبهه کار خود است و ما در مورد آنچه که آن پروژه ها خواهد بود هیجان زده است. از هم اکنون، او در تمام شادی خیس در حالی که انتظار اولین فرزند خود را. ما فکر می کنیم آنوشکا از پایان آوریل سال آینده آماده شلیک خواهد بود. این چیزی است که او شده است با هدف و با توجه به چقدر مناسب و سالم او است، او قطعا آماده خواهد بود به رول در آن زمان است.”

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار