آنوشکا شارما: من سعی کردم به صدای متمایز در سینما

آنوشکا شارما: من سعی کردم به صدای متمایز در سینما – سرگرمی

منتشرشده: ژوئن 30, 2020, 15:13 IST | سرپرستان | بمبئی

آنوشکا شارما می گوید او تلاش کرده است به یک مخل قصه گو با پروژه های او bankrolled و اضافه شده است که در تمام زندگی حرفه ای اش او تلاش کرده است به یک متمایز صدا در سینما

Anushka Sharma

Anushka Sharma

بازیگر-تهیه کننده آنوشکا شارما می گوید او تلاش کرده است به یک مخل قصه گو با پروژه های او bankrolled و اضافه شده است که در تمام زندگی حرفه ای اش او تلاش کرده است به یک صدای متمایز در سینما.

“ما باید سعی شود مخل سرایان که به مخاطبان چیزی جدید است که آنها هرگز قبل از دیده می شود. می آید ارگانیک به هر دو (برادر و تولید خانه شریک) Karnesh و من و من خوشحالم که مردم دوست ما مرزی تلاش با هدف شکستن مطالب درهم و برهمی در هند” آنوشکا گفت.

این بازیگر که در حال حاضر سوار بر پاسخ مثبت به آخرین پروژه ها “Pataal Lok” و “Bulbbul” می گوید: محتوای او تولید یک فرمت از نوع اسکریپت ها او را.

“تمام زندگی حرفه ای من, من سعی کردم به صدای متمایز در سینما از طریق انتخاب من از فیلم ها و نقش ها و مطالب من تولید با Karnesh در تخته سنگ پاک Filmz است که تنها یک فرمت به نوع اسکریپت انتخاب می کردم در غیر این صورت. ما مطمئن هستیم که تولید ما خانه را باید از پایه جدا با پروژه هایی که مخاطبان نمی خواهد پیدا کردن هر زودتر به نقطه مرجع.”

او افزود: “ما افتخار در محتوا است که ما تولید کرده اند که تا کنون از آنجا که ما باید حمایت اصالت ایده و ما می خواهیم به آن را نگه دارید در این راه. این تنها راه ما می دانیم که ما می تواند کار کند.”

آنوشکا برادر Karnesh می گوید: او است خدا را شکر به مخاطبان برای دوست داشتن کار خود را.

“آنوشکا من و کل تیم از ‘Bulbbul’ و ‘Pataal Lok’ خوشحال هستند با مخاطبان واکنش به پروژه های ما. ما همیشه معتقد به مطالب ما ایجاد می شود متفاوت است تا آن را به ما می دهد یک حس موفقیت به دیدن احساس طنین با مخاطبان بیش از حد,” او اضافه شده است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im