آنوشکا شارما: آن از اهمیت به من شناخته شده برای کار من

آنوشکا شارما: آن از اهمیت به من شناخته شده برای کار من – سرگرمی

انتشار: Jun 09, 2020, 15:23 IST | سرپرستان | بمبئی

آنوشکا شارما می گوید آن است که از بیشترین اهمیت را برای او به رسمیت شناخته شده برای مهارت های خود را

Anushka Sharma

Anushka Sharma

بازیگر آنوشکا شارما می گوید آن است که از بیشترین اهمیت را برای او به رسمیت شناخته شده برای مهارت های خود را. “من تا به حال سفر باور نکردنی شروع بسیار خوبی در صنعت و قدردانی برای کار من. من ایستاده بود به عنوان یک بازیگر است و از اهمیت به من که من شناخته شده برای من کار می کنند و من فکر می کنم من ایجاد شده است که به عنوان یک بازیگر” آنوشکا گفت: سرپرستان.

در حرفه بازیگری خود را آنوشکا بازی کرده است نقش خود را به عنوان های مختلف به عنوان گچ و پنیر. از ساده لوح Taani در “Rab Ne Bana De Jodi” به دهانی Shruti در “گروه Baajaa Baaraat” از ملاحظه Jaggu در “PK” به اراده میرا در “NH10” و Rukhsana یک دختر یک قربانی شیطانی مراسم در “پري” او ملبس به آواتار های مختلف.

“من در زمان خطر به عنوان یک بازیگر و بسیاری از آنها پرداخت می شود. من فکر می کنم توانایی که من باید خطرات را به گام های جسورانه با انتخاب حرفه ای ادامه داده است و بازتابی است از من به عنوان یک تولید کننده به دلیل نوع از محتوا است که ما را انتخاب کرده اند به تولید” او گفت:.

آنوشکا به اشتراک گذاشته شده است که مطالب او انتخاب شده است های مختلف و تحت فشار قرار دادند تا مرزهای. این بازیگر گفت: او می خواهد به کار نسبت به محتوای منحصر به فرد. “هنگامی که من تصمیم گیری های جسورانه و من در نظر گرفتن خطرات, من احساس می کنم شایسته این موقعیت که من هستم. من احساس می کنم مثل من می خواهم به اهرم که موقعیت من برای خودم به عنوان یک بازیگر باید قادر به فشار داستان و بازگشت افراد خلاق و با استعداد برای ایجاد چیزی واقعا منحصر به فرد و جدید است. این مراحل است که ما گرفته شده و آن مراحل را به رهبری ما را به نشان می دهد مانند “Paatal Lok’,” او گفت: سرپرستان.

بازیگر خوشحال است که او همیشه سعی کردم به خودش. “من همیشه شجاعت قادر به انجام کاری متفاوت با سمت من.”

این بازیگر که به هند کریکت کاپیتان Virat Kohli, راه اندازی تولید خود را, بنر, پاک کردن تخته سنگ فیلم در سال 2015 که تحت آن او bankrolled فیلم هایی مانند “NH10”, “پ”, “Phillauri” و وب سایت-سری “Paatal Lok”.

چه شده است بیشتر دلهره آور برای آنوشکا تولید فیلم یا بازیگری در آنها است ؟ “در این نقطه در زندگی تولید فیلم است و بیشتر دلهره آور است. اقدام آمد به طور طبیعی به من وقتی که من آغاز شده است. با تولید احساس می کنم مثل آن نیاز به مقدار زیادی بیشتر در تصمیم گیری وجود دارد بسیاری از متغیرها و چیزهایی وجود دارد که دائما در حال تغییر” گفت: آنوشکا که متولد ایودیا, Uttar Pradesh.

او افزود: “بنابراین شما باید بیشتر strongminded. چه اتفاقی می افتد با بازیگری است که آن را بسیار فردگرا روند در حال توسعه شخصیت خود را با کمک از مدیر شما اما اغلب این کار است که شما خود را انجام. من فکر می کنم آن را آسان تر برای حمل آن به جلو است.”

32 ساله بازیگر می گوید: به عنوان یک تولید کننده او می شود به بخشی از کل فرایند است.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که تغییر می کند. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما نیاز به شناختی از. شما باید هشدار شما را به تصمیم گیری در هر مرحله و به کل تیم با هم به روند حرکت در راستای هموار” آنوشکا گفت.

تصمیم گیری است که همیشه چیزی که می تواند یک چیز سخت به انجام آنوشکا تاکید کرد. او موافق bankrolling فیلم سخت تر است.

“بنابراین من می خواهم بگویم این کار از یک تولید کننده است و بیشتر به چالش کشیدن. اما برای من, من عاشق بازیگری است. این اولین عشق من و این چیزی است که من همیشه لذت بردن از انجام تا زمانی که من قادر به راه رفتن و صحبت کنید. من فقط خوشحالم که امروز در زندگی من و خیلی زود در زندگی حرفه ای من من راه دیگری برای بیان خودم به عنوان یک فرد خلاق” او گفت:.

آنوشکا می گوید او در یک مبارک فضا در حال حاضر. “جدا از بازیگری من همچنین می توانید اکسپرس خودم به عنوان یک تولید کننده. بنابراین من فکر می کنم من واقعا خوشحال هستم با این مکان منحصر به فرد من در حال حاضر است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im