Anupam Kher: #HandWashChallenge یک ابتکار بزرگ, اما این چیزی است که پدر و مادر ما به ما آموخته?


در نظر گرفتن به حساب توییتر خود, Anupam Kher مشترک با تمام طرفداران خود را و گفت که HandsWashChallenge یک ابتکار بزرگ, اما این چیزی است که پدر و مادر ما درخواست شده است به ما از کودکی ما. سازمان دیده بان آن را!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Anupam Kher

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Anupam Kher

Anupam Kher است که احتمالا یکی از wittiest مردم در صنعت فیلم هندی و شناخته شده است توییتهایی و ویدئوها. همه ما در مجموع در برخورد و مبارزه با آنچه که به عنوان شناخته شده شیوع کروناویروس. این بیماری همه گیر است و در سراسر جهان آلوده کرده است هزاران نفر از مردم تا به حال.

تمام افراد مشهور از هند و خارج از کشور از ما خواسته اند که چگونه برای ایمن ماندن و شستن دست ها و پوشیدن ماسک. Kher نیز انجام می شود آن را چند ساعت پیش در حساب توییتر خود را, اما آنچه جلب توجه راه او آن را گفت. همانطور که در بالا فیلم ها و توییت ها رانده شوخ طبعی و هشیاری است.

در این ویدئو و صدای جیر جیر از او پرسید: همه ما در مورد HandWashChallenge. او گفت: این یک ابتکار بزرگ, اما این چیزی است که پدر و مادر ما درخواست شده است به ما از آنجایی که ما بچه ها بودند. در این ویدئو او حتی enacts خشم و خشم پدر و مادر است که باید لجبازی بچه ها در خانه که نمی شستن دست های خود را اغلب.

او همچنین گفت که انجام Namaste یک هنجار همه ما بزرگ شده و گفت: چه شگفت آور foresighted پدران ما بودند. نگاهی به حق در اینجا:

خوب, این است که به راحتی یکی از بهترین طول می کشد ما را دیده اند در چالش و Coronavirus بیماری همه گیر. در اینجا به دنبال به جلو به چنین فیلم از این بازیگر به زودی!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>