Anubhav Sinha: فکر تیراندازی در هند خواهد بود امن تر

Anubhav Sinha: فکر تیراندازی در هند خواهد بود امن تر – سرگرمی

به روز شده: Jun 27, 2020, 06:59 IST | Uma Ramasubramanian | بمبئی

Anubhav Sinha چگونه او تا به حال به تماس خاموش خارجی برنامه بعدی خود را با Ayushmann, با توجه به همه گیر.

Anubhav Sinha

Anubhav Sinha

درست پس از انتشار Thappad در فوریه مدیر Anubhav Sinha آغاز شده بود در کار بعدی خود را. هنوز بدون عنوان اکشن, هیجان انگیز بود به مناسبت مراسم خود را با Ayushmann, پس از ماده 15 (2019). در حالی که او امیدوار بود به ساقه فیلم در خارج از کشور او را مجبور به دوباره کاری و برنامه های خود را به کشورهای مختلف رفت و مستند در ماه مارس است.

“من در فرایند نهایی محل در خارج از کشور زمانی که COVID-19 [شکست]. بنابراین ما فکر تیراندازی در هند خواهد بود امن تر و شروع به سراغ مکان های اینجا. ما قرار بود به ساقه از آوریل تا ژوئن. با این حال من بازگشت از recce 8 مارس و به زودی پس از ما رفت و به مستند” بازگو Sinha. حتی به عنوان چند فیلمسازان با توجه به بازگشت به کار مدیر را به وقت خود را قبل از از سرگیری جای خود را در پشت دوربین. “به عنوان فیلمسازان ما پس از جذب در حق گرفتن شات است که ما تمایل به چشم پوشی از اقدامات احتیاطی. که سالم است. بنابراین من نمی صعودی در مورد تیراندازی در هر زمان به زودی.”

Ayu

در ضمن او هیجان زده در مورد تلویزیون برتر از Taapsee Pannu-led Thappad در Zee Cinema. سینها امیدوار است این فیلم را در رسیدن به مخاطبان گسترده تر از طریق تلویزیون است. “این فیلم ساخته شده است اما بسیاری از زنان خانه دار نمی رفتن به تئاتر. من به دنبال به جلو به واکنش آنها.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK