Anubhav Sinha: Saroj خان به خوبی انجام می دهند هیچ چیز به نگرانی در

Anubhav Sinha: Saroj خان به خوبی انجام می دهند هیچ چیز به نگرانی در – سرگرمی

انتشار: Jun 24, 2020, 14:44 IST | سرپرستان | بمبئی

Anubhav Sinha تایید کرده است در رسانه های اجتماعی اشاره کرد که طراح رقص Saroj خان به خوبی انجام می دهند و که وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد

Saroj Khan

Saroj خان

فیلمساز Anubhav Sinha تایید کرده است در رسانه های اجتماعی اشاره کرد که طراح رقص Saroj خان است که در بیمارستان بستری به علت مشکلات تنفسی در طول چند روز گذشته به خوبی انجام می دهند و که وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد اضافه کرد که او خواهد شد در یک یا دو روز.

سینها را صدای جیر جیر در صبح روز چهارشنبه تأیید میکند و قبل از آن گزارش توسط سرپرستان که همچنین اعلام کرد که 71 سال کهنه طراح رقص پذیرفته شده بود در گورو ناناک بیمارستان, Bandra, از شنبه و اجباری تست کرده بود نشان داد او COVID منفی است.

“فقط صحبت کرد و به مردم به دنبال پس از Saroj جی. او در واقع در بیمارستان است. اما به خوبی انجام می دهند. باید در یک یا دو روز. چیزی برای نگرانی” Anubhav توییتی.

“وجود دارد برای درمان به طور منظم. احساس ضعیف پذیرفته شدم. آزمایش Covid بیش از حد. منفی است. #SarojKhan,” او اضافه شده است.

Saroj خان به ضرب گلوله به شهرت در اواخر دهه هشتاد choreographing شايد superhits مانند “اصلی naagin tu sapera” (نگینا”) و “Hawaa hawaai” (“آقای هند”). او نیز با توجه به Madhuri Dixit برخی از بزرگترین بازدیدها از جمله “Ek do teen” (“Tezaab”) و “Dhak dhak” (“بتا”) در میان بسیاری دیگر.

به تازگی او شده است انتخابی با امضای پروژه های جدید است. او آثار اخیر شامل choreographing Kangana Ranaut در “Manikarnika” در سال گذشته و “Tanu Weds Manu بازده” در سال 2015. آخرین عمده واگذاری شده است کارگردانی Madhuri حرکت در سال گذشته انتشار “Kalank”.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK