Anubhav Sinha در ساخت Thappad: تنها تلاش برای ایجاد سود گزاره زودتر

Anubhav Sinha در ساخت Thappad: تنها تلاش برای ایجاد سود گزاره زودتر – سرگرمی

به روز شده: فوریه 24, 2020, 18:37 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پس از ساخت, از فیلم های تجاری مانند Dus نقد و ره. یکی Anubhav Sinha شروع به ساخت فیلم هایی مانند ملک و ماده 15. خواهد Thappad نیز به عنوان مرزی و ناراحت کننده?

Picture Courtesy: PR

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

مدیر Anubhav Sinha همیشه ساخته شده مطمئن شوید که برای آوردن افراد از ارتباط و اهمیت به جلو با هنرمندی. مدیر قبلا آورده فکری داستان به صفحه نمایش با فیلم مانند ملک و ماده 15 در گذشته است و همه مجموعه ای برای انتشار Thappad در تاریخ 28 فوریه سال 2020 است. صحبت کردن در مورد انگیزه برای ایجاد یک فیلم در حالی که تعادل خارج تجاری و خلاق در کنار آن سینها تا به حال چیزی روشنگری را بگویید.

Anubhav Sinha سهام “من احساس می کنم بزرگ شده اند. قبل, من فقط تلاش برای ایجاد سود گزاره. خلاقیت من محدود بود به چه زیبا فیلم نگاه و صدا. امروز من یک شخصیکه در استعمال کلمات صحیح من یک فیلم را به دلیل وجود صدای من می خواهم به افزایش است. من دیگر برای هدف 100 تومان کرور روپیه box-office, اما از آنجایی که یک فیلم یک سرمایه بر هنر من به اطمینان حاصل شود که هیچ یک از دست می دهد اما باعث می شود برخی از”.

Thappad تولید شده توسط Anubhav Sinha و بوشان کومار بازیگران Taapsee Pannu عرضه خواهد کرد و در 28 فوریه سال 2020 و در تمام کشور در حال حاضر در انتظار برای این فیلم. Thappad – Bas itni سی baat? طنین با مخاطبان و هر دارایی از فیلم زده وتر درست با مخاطب است.

Hoots و تشویق شد بهترین ویژگی های خاص نمایش از فیلم های آینده که میزبانی شده است تا کنون در بوپال دهلی و جیپور. این فیلم را دریافت تشویق ایستاده از مخاطبان است و در حال حاضر مورد ستایش قرار داد به عنوان یک بمب دارای قدرت تخریبی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im