آنو Aggarwal در ریخته گری نیمکت حادثه: یک مدیر آمد به خانه من با یک بطری ویسکی

آنو Aggarwal در ریخته گری نیمکت حادثه: یک مدیر آمد به خانه من با یک بطری ویسکی – سرگرمی

به روز شده: Jul 06, 2020, 18:09 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Aashiqui شهرت آنو Aggarwal صحبت می کند در مورد, رو, ریخته گری, کوچ در صنعت فیلم هندی.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Anu Aggarwal

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Anu Aggarwal

آنو Aggarwal که به شهرت شات با فیلمهای موفقیت Mahesh Bhatt را Aashiqui 1990, اخیرا صحبت در مورد تلنگر طرف بودن یک خارجی در صنعت فیلم هندی و چگونه او می تواند مربوط به مبارزات اواخر Sushant Singh Rajput.

و در حال حاضر در مصاحبه با Pinkvillaاو صحبت کرده است در مورد وجود, ریخته گری, کوچ, آغاز MeToo جنبش در صنعت و به همین دلیل است که رئیس همیشه. وقتی پرسیده شد که در مورد تجربه خود را و اگر او تا به حال با آن مواجه ریخته گری, کوچ, او گفت:, “نه واقعا. اما یک مدیر بالا یکی آمده بود به خانه من با استناد به او یک نقش برای من. او آمد به خانه من و در زمان خارج از بطری ویسکی. آن را در بعد از ظهر ساعت.”

او افزود: “چگونه می توان کسی آمد به خانه با یک کیسه ویسکی به داستان بنابراین من ساخته شده برخی از دلیل و تا به حال مودبانه از او بخواهید به ترک. من به او گفتم ، این چیزی است که من تلاش می گویند زنان همیشه حق انتخاب دارد.” او حتی صحبت از تعامل با دیگر دختران و چگونه آنها شده اند آمار در مردان.

این چیزی است که او تا به حال به می گویند: “حتی زمانی که من استفاده می شود به صحبت کردن با دختران زودتر, و آنها می گویند این مرد تلاش برای ضربه زدن به من و همه چیز در مورد بالیوود و کل من خیلی چیز ها ضربه در دختران من فقط احساس می کنم بچه ها خواهد رسید ، من شده اند با گرفتن آمار در آنجایی که من 13 سال. من تا به حال هیچ ایده چگونه به مسئولیت رسیدگی به تمام این..”

او ادامه داد: “نکته این است که من احساس می کنم در نهایت دختر رئیس است مگر اینکه یک مرد مورد تجاوز جنسی شما و یا چیزی. در غیر این صورت دختر می گویند بله برای یک مرد به انجام هر کاری با دختر.”

همچنین بخوانید: Anu Aggarwal, بازگو, تصادف, کما, زندگی می کند و دوست دارد در کتاب جدید

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de