Ankur Rathee فارغ التحصیلان از پسر کون, دوست پسر, دوست, در فصل دوم از چهار عکس های بیشتر لطفا!

Ankur Rathee فارغ التحصیلان از پسر کون, دوست پسر, دوست, در فصل دوم از چهار عکس های بیشتر لطفا! – سرگرمی

انتشار: May 25, 2020, 17:38 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ankur در حال حاضر لذت بردن از شگفت انگیز پاسخ به فصل دوم از چهار عکس های بیشتر لطفا

برای uninitiated Ankur Rathee شد برای اولین بار کشف به عنوان گل میخ داغ در فصل اول از چهار عکس های بیشتر لطفا! درگیر در یک rip-خروشان پرت کردن با یکی از شخصیت های سرب Anjana Menon, essayed توسط Kirti Kulhari. بازیگر بلافاصله دست آورد یک فن زیر با زنان سرازیر شدن آب دهان بر او. به زودی پس از سری Rathee تعجب مخاطبان با نقش های جدی جریان اصلی بالیوود مانند تاشکند فایل های 2019 جای خواب ضربه به تازگی Taapsee Pannu starrer, Thappad.

Ankur در حال حاضر لذت بردن از شگفت انگیز پاسخ به فصل دوم از چهار عکس های بیشتر لطفا! جایی که او همچنان نقش خود را به عنوان Arjun, Kirti Kulhari عشق علاقه اما در حال حاضر او فقط یک “زمان سرگرم کننده در گوا” اما فارغ التحصیلان به حال جدی ، فصل گذشته زوج شیمی فیزیک تبدیل شده تا گرما اما این بار عاطفی شیمی بین بازیگران است به همان اندازه قاطع و عملکرد خود حتی برگ بینندگان در اشک.

این مجموعه دوبله به عنوان یک انجمن سکس و شهر آهنگ زندگی چهار زن از پس زمینه های بسیار متنوع پیدا کردن دوستی در حداکثر شهرستان. Ankur نقش به طور کامل در هم تنیده با Kirti Kulhari طرح خط.

اظهار نظر در مورد نقش خود در این مجموعه Ankur می گوید: “در حالی که قبل از این سریال متمرکز بر بررسی فیزیکی ما جاذبه و شیفتگی این فصل می اندازد ارتباط من با Anjana با صدا غذا خوردن در وسط واقعی-چالش های زندگی مانند تفاوت سن و سال ما ، شما در حال حاضر دیده می شود من شخصیت آرجون به عنوان یک پرت کردن اما در حال حاضر شما تجربه او به عنوان یک پسر.”

در کار با Kirti Kulhari او افزود: “هنگامی که شما یک شرکت-بازیگر مانند Kirti به طور ناگهانی می شود وجود دارد خیلی بیشتر در صحنه را به بازی به عنوان یک بازیگر. او می دهد و اگر شما آماده هستید و در حال حاضر شما نمی تواند کمک کند اما به عقب. خودانگیختگی از آن همه جادویی است.”

به میلیون ها نفر از دختران وجود دارد که باید مخفیانه مورد نظر برای Arjun شما باید بدانم “خواهد رابطه خود را خواهد داشت؟” سازمان دیده بان در آمازون نخست برای پیدا کردن.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im