, Anita Hassanandani نیا, Sharma آرزو Surbhi Jyoti در 32nd تولد

, Anita Hassanandani نیا, Sharma آرزو Surbhi Jyoti در 32nd تولد – سرگرمی

به روز شده: مارس 29, 2020, 16:22 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Surbhi Jyoti که تبدیل 32 امروز تولد خود را جشن عملا با توجه به مستند. , Anita Hassanandani نیا, شارما و مروارید V پوری در زمان به رسانه های اجتماعی خود را به آرزو.

Image sourced from Surbhi Jyoti's Instagram account

تصویر منابع از Surbhi Jyoti را Instagram account

بازیگر تلویزیون Surbhi Jyoti تبدیل 32 جمعه, مارس 29. بازیگر رنگ در تولد او عملا با توجه به کروناویروس مستند. این بازیگر به اشتراک گذاشته یک کولاژ از تصاویر خود را و به یک نگاه اجمالی از او جشن تولد خود را در خانه. Surbhi نگاه همه شاد در یک تی شرت راه راه نما با کیک شکلاتی. بازیگر زیر نویس آن “یک سال عاقل تر.”

Surbhi

همکاران او, Anita Hassanandani مروارید V پوری و Heli Daruwala زنگ زد تا بازیگر و خواست او تقریبا. در عکس فوری از تماس ویدیویی که به اشتراک گذاشته شده توسط آنیتا در Instagram, داستان, ما می توانید ببینید Surbhi را BFFs آواز “تولدت مبارک” و آرزوی او. نگاهی به:

Surbhi

آنیتا هم به او Instagram رسیدگی به آرزو Surbhi در روز خاص خود را. به اشتراک گذاری یک عکس با او آنیتا نوشت: “نزدیک من به کسی سخت تر از آن می شود برای من به آمده تا با یک عنوان. شما دوست من آرزو می کنم من تا به حال ساخته شده زمانی که من در مدرسه… بنابراین ما می تواند صرف کرده اید از این همه سال با هم. من خوشحالم که من شما را در زندگی من در حال حاضر…”

نیا شارما که به نظر می رسد در Naagin 4 نیز ارسال شده یک آرزو تولد برای Surbhi. او نوشت: “تولدت مبارک” با به اشتراک گذاشتن عکس های قدیمی و تصویری از آنها را با هم رقص.

Surbhi

آرجون jonathan thompson آرزو Surbhi در یک راه خاص با به اشتراک گذاشتن یک عکس با او همراه با زیرنویس. در اینجا چیزی است که او می نویسد:

Heli Daruwala ایجاد تصویری از برخی از تصاویر به یاد ماندنی از اواز یا موسیقی دو نفری.

Surbhi شناخته شده است برای تجسم خود را از زویا در Qubool Hai و بلا در Naagin 3. او گذشته بود در Yehh Jadu Hai جن Ka!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de