‘Animal Crossing: New Horizons’ توسعه دهندگان تایید هیچ کس نمی تواند به شما صدمه دیده است در اینجا هیچ کس می تواند شما را به ترس


Illustration for article titled ‘Animal Crossing: New Horizons’ Developers Confirm No One Can Hurt You Here, No One Can Make You Scared

انتظار طولانی است که بیش از عبور از حیوانات طرفداران! این بیش از یک دهه پس از درست mainline حق رای دادن یک کنسول نینتندو اما امروز افق های جدید است که در نهایت نورد بر روی سوئیچ. و اگر که نیست به اندازه کافی هیجان انگیز اخبار, توسعه دهندگان همچنین با استفاده از انتشار برای تایید یک حالت جدید در مورد جزئیات بازی جهان است که هیچ کس نمی تواند به شما صدمه دیده است در اینجا و هیچ کس می تواند شما را به ترس و هیچ چیز وجود دارد اما بی حد و حصر گرما و صلح در انتظار شما هنگامی که شما بازی را فشار دهید!

ما نمی توانیم صبر کنید به انتخاب کنید تا ما کپی کردن.

“ما می دانیم که عبور از حیوانات‘s fans شده اند در انتظار صبورانه اما امروز ما در نهایت می تواند به شما بگویم که آن همه درست است. در اینجا شما امن هستند و در اینجا شما را دوست داریم” گفت: مدیر Aya Kyogoku در یک ویدیو اعلام کرد که در آن او در یک نرم و استقبال از تن او به عنوان برگزار شد و اسلحه خود را به همه کسانی که آرزو به نگرانی های خود را به نابودی فراوان مهربانی تمام اطراف آنها را در افق های جدید. “اجازه دهید مشکلات جهان رانش دور. تام گوشه ایزابل و تمام دوستان خود را در اینجا در انتظار شما است.”

تبلیغات

“در,” او اضافه شده است. “آب را فقط خوب است.”

Welp gamers این خبر خوبی نیست ؟ دانستن است که شما فقط می توانید زمان خود را صرف ساختن یک خانه کوچک در یک جزیره کوچک است که تمام درد از بین رفته است که این امن محل خاص است. ما فکر می کنیم که بسیار جذاب جدید بازی از ویژگی های.

Kyogoku ادامه داد: به یاد داشته باشید: “هیچ اشک در اینجا. فقط شادی و همراهی—هیچ معنی همکاران و کارفرمایان بدون هیچ نگرانی و شک در مورد زندگی شخصی خود را. در اینجا شما پذیرفته شده تنها برای شما که. اجازه دهید همه مشکلات خود را ذوب در آغوش گرم عبور حیوانات.”

بنابراین وجود خود را در راهپیمایی سفارش خوانندگان! اگر شما به دنبال یک محل که در آن عشق را برای شما می داند هیچ مرزهای و هیچ چیز بد همیشه می توانید تماس را انتخاب کنید تا یک کپی از افق های جدید. آن را امروز!

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>