آنیل Kumble, VVS Laxman خوش ‘ از IPL اتفاق می افتد در این سال

آنیل Kumble, VVS Laxman خوش ‘ از IPL اتفاق می افتد در این سال – ورزشی

منتشر شده در تاریخ: 29 مه سال 2020, 09:39 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

گزارش در آمد و بیان کرد که IPL 2020 فصل خواهد ظاهرا به نقطه ای از ICC T20 جام جهانی در ماه اکتبر با دومی مسابقات که به تعویق افتاد 2022.

Former Indian cricket captain Anil Kumble (2L) along with current Indian team mambers VVS Laxman. Pic/ AFP

سابق کریکت هند کاپیتان آنیل Kumble (2L) همراه با زمان تیم هند mambers VVS Laxman. عکس/ AFP

کل بحث در حال حاضر در اطراف برنامه لیگ برتر هند و T20 جام جهانی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

گزارش در آمد و بیان کرد که IPL 2020 فصل خواهد ظاهرا به نقطه ای از ICC T20 جام جهانی در ماه اکتبر با دومی مسابقات که به تعویق افتاد 2022.

صحبت کردن به طور انحصاری در ورزش ستاره’ نشان می دهد, کریکت, متصل, ICC Cricket رئیس کمیته آنیل Kumble صحبت در مورد شانس IPL اتفاق می افتد در سال 2020 “بله ما امیدوار و خوشبین است که هنوز هم وجود دارد امکان اگر ما می توانیم خودرا برای امتحان اماده در برنامه. اگر ما در حال رفتن به یک ورزشگاه بدون تماشاگر و سپس احتمالا 3 یا 4 سالن; هنوز هم وجود دارد امکان, ما همه خوش بینانه است.”

سابق کریکت VVS Laxman صحبت در مورد شانس IPL اتفاق می افتد در سال 2020 “کاملا و همچنین مطمئن شوید که تمام ذینفعان برای گفتن داریم. آنیل (Kumble) ذکر شده است که شما می توانید دو یا چهار سالن های من هنوز هم احساس می کنید که شما باید شناسایی یک محل که احتمالا 3 یا 4 زمینه; اگر در همه شما در پیدا کردن که در نوع خود از یک محل به دلیل سفر دوباره رفتن به تواند کاملا به چالش کشیدن. شما نمی دانید که رفتن به جایی که در فرودگاه به طوری که من مطمئن هستم که franchises و BCCI خواهد بود به دنبال.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im