آنیل Deshmukh: مشورت خواهد شد مرکز برای استرداد Tahawwur رعنا

آنیل Deshmukh: مشورت خواهد شد مرکز برای استرداد Tahawwur رعنا – اخبار

به روز شده: Jun 22, 2020, 12:36 IST | ANI | بمبئی

“همه می دانند که مغز متفکر پشت 26/11 حملات در اینجا در بمبئی. ما صحبت می کنند ما به مقامات ارشد پلیس و مرکز به درک البته بیشتر از اقدام” Deshmukh گفت: در حالی که صحبت با خبرنگاران

Anil Deshmukh

آنیل Deshmukh

ماهاراشترا صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh در روز شنبه گفت که دولت بحث خواهد شد با این مرکز از روند استرداد پاکستان متولد کانادا Tahawwur رعنا که دستگیر شده است و در لس آنجلس به صورت اتهام قتل در هند برای سال 2008 بمبئی حملات تروریستی که در آن بیش از 160 نفر کشته شدند.

“همه می دانند که مغز متفکر پشت 26/11 حملات در اینجا در بمبئی. ما صحبت می کنند ما به مقامات ارشد پلیس و مرکز به درک البته بیشتر از اقدام” Deshmukh گفت: در حالی که صحبت با خبرنگاران.

با توجه به واشنگتن پست شیکاگو بر اساس تاجر Tahawwur رعنا بود محکوم به جرم مربوط به 26/11 بمبئی حملات تروریستی اگر چه ما دادستان تا به حال موفق به اثبات یک اتهام تروریسم است که او متصل به طور مستقیم به داد و بیداد خود را در طول سال 2011 محاکمه.

پاکستان متولد کانادا بود و خدمت به 14 سال حبس در لس آنجلس زندان فدرال قبل از او اعطا شد اوایل انتشار در هفته گذشته به دلیل بهداشت ضعیف و در مورد کوروناویروس. اما “او قادر به خارج شدن از زندان قبل از دستگیر شدن به صورت استرداد به هند” دادستان شد و گفت: به نقل از.

رعنا محکوم شد در شیکاگو در سال 2011 ارائه حمایت مادی به پاکستان بر اساس گروه تروریستی لشکر-e-Taiba که برنامه ریزی شده به بمبئی حمله تروریستی و حمایت از هرگز انجام شده طرح حمله به یک روزنامه دانمارکی که چاپ کاریکاتور حضرت محمد در سال 2005.

او متهم شد که اجازه می دهد دیوید کلمن Headley به یک شعبه از شیکاگو مهاجرت مبتنی بر قانون کسب و کار در بمبئی به عنوان یک پوشش داستان و سفر به عنوان نماینده این شرکت در دانمارک.

رعنا متهم شده است “با قتل و قتل توطئه در هند با توجه به اسناد دادگاه” او اما پاک شده است از این جدی تر به اتهام “حمایت از حملات در بمبئی است.”

بمبئی آمده بود به وقفه در نوامبر 26, 2008 زمانی که 10 Lashkar-e-Taiba (اجازه) تروریست هایی که وارد شهر از طریق مسیر دریایی از پاکستان انجام یک سری از هماهنگ تیراندازی و بمب گذاری است که مجروح و بیش از 300 کشته شدن 166 نفر در هند سرمایه مالی.

حملات صورت گرفت در Chhatrapati Shivaji پایانه (CST) ایستگاه راه آهن Cama, بیمارستان, نریمان خانه کسب و کار و مسکونی لئوپولد کافه تاج هتل و برج و Oberoi-Trident هتل.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de