آنیل Deshmukh: هیچ مسلمان بازداشت پلقر مجازات حادثه

آنیل Deshmukh: هیچ مسلمان بازداشت پلقر مجازات حادثه – اخبار

انتشار: May 22, 2020, 11:55 IST | PTI | بمبئی

“این مایه تاسف است که جمعی از سیاست است که پس از حادثه” Deshmukh گفت:

Anil Deshmukh

آنیل Deshmukh

ماهاراشترا وزیر آنیل Deshmukh روز چهارشنبه گفت: هیچ یک از 101 افراد دستگیر شده در ارتباط با پلقر مجازات مورد یک مسلمان و متهم به مخالفت با دادن یک جامعه رنگ بیش از این حادثه. “هیچ کدام از متهم دستگیر شده در ارتباط با این حادثه یک مسلمان است. این مایه تاسف است که جمعی از سیاست است که پس از حادثه Deshmukh گفت در آدرس خود را از طریق Facebook.

بدون نام بردن از کسی گفت: “برخی از مردم در حال دیدن ‘Mungerilal ke haseen sapne’ (pipedream)…آن زمان به بازی سیاست اما مبارزه با کروناویروس دسته جمعی.” این رویداد در شب مارس 16 هنگامی که سه مرد و دو seers و خود راننده – قرار بود از بمبئی در یک ماشین نسبت به سورات در گجرات برای شرکت در یک مراسم تشییع جنازه.

وسیله نقلیه خود را متوقف شده در نزدیکی یک روستا در پلقر منطقه که در آن سه کشیده شد از ماشین و ضرب و شتم به مرگ با چوب توسط اراذل و اوباش در سوء ظن است که آنها کودک-وزنه برداران. مرحوم شناخته شدند Chikne Maharaj Kalpavrukshagiri (70), Sushilgiri Maharaj (35) و راننده Nilesh Telgade (30).

این ماهاراشترا دولت قبلی دستور بالا – سطح پروب به حادثه و دو پلیس از پلقر بودند به حالت تعلیق در روز دوشنبه به اتهام dereliction وظیفه.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de