با Angrezi متوسط, Radhika Madan است که نه تنها اثبات می شود یک بازیگر خوب بلکه یک ستاره است که می تواند سرقت نشان می دهد با حضور و اجرای برنامه!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Radhika Madan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Radhika Madan

زرق و برق دار بازیگر Radhika Madan همیشه موفق به دستگیری توجه هر کس با او بی عیب و نقص عمل بر روی صفحه نمایش. و در حالی که او تا به شده است به سمت بالا صعود در زندگی حرفه ای خود را افزایش ستاره کاملا سرقت نشان می دهد در Angrezi متوسط تریلر.

Radhika که به دست آورد ستایش و همچنین برنده جوایزی برای او دو فیلم های موفق, یعنی, Pataakha و Mard Ko دارد ناهی Hota مطمئنا شما را ترک صحبت کردن در مورد هنر و صنعت خود را در بعد Angrezi متوسط. Radhika دیده خواهد شد بازی عرفان خان و این فیلم همچنین ستاره کارینا کاپور خان.

در این تریلر ما لذت بردن از شگفت انگیز پدر و دختر, شیمی بین عرفان خان و Radhika. و آنچه نیز بازداشت ما توجه است Radhika بودن چابک دختر Tarika Bansal که بنادر رویایی برای خارجی آموزش و پرورش و چگونه پدر او باعث می شود همه تلاش ها برای تحقق این رویا.

اگر تنها با تریلر Radhika موفق به ترک بسیاری از ما تحت تاثیر قرار ما تعجب آنچه شخصیت او در این فیلم بازی خواهد کرد ؟ عاقبت به هندی, متوسط, فیلم میله میله برای انتشار در مارس 20, 2020.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im