خرید رپورتاژ

Angrezi متوسط: 5 چیزهایی که با شما خواهد ماند پس از تماشای تریلر از عرفان خان درام – سرگرمی

به روز شده: فوریه 13, 2020, 13:54 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

وجود دارد بسیاری از چیزهایی است که می تواند آموخته پس از تماشای تریلر از عرفان خان و Radhika Madan را Angrezi متوسط تریلر. در اینجا پنج مورد از آنها را!

Picture Courtesy: Official Youtube Page/Maddock Films

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: رسمی صفحه یوتیوب/فیلم مادوک ،

2017 نیست دقیقا به یاد ماندنی سال برای Hindi سینما پس از نه بیش از حد بسیاری از فیلم های طنین انداز با مخاطبان است. که آیا هنوز هم همچنان به درخشش سه سال بعد. این عرفان خان و صبا قمر را Hindi متوسط طنز و داغدار را در تجاری است که رخنه در سیستم آموزش و پرورش. و در حال حاضر وقت آن است برای Angrezi متوسط خان با آمدن به صفحه نمایش بزرگ برای سرگرم کردن و روشن ما را با خود شناور اجرای برنامه.

تریلر از این هومی Adajania کارگردان به نظر می رسد مانند یک برنده و بنابراین آیا این فیلم است. در این زمان ما باید کارینا کاپور خان و Radhika Madan بیش از حد با دیپاک Dobriyal که میدرخشید قبلی فیلم reuniting با خان. و همچنین ما را به دیدن Ranvir Shorey. فیلمساز مونتاژ جامد گروه در چه به نظر می رسد یکی دیگر از حیاتی فیلم برای ما به عنوان مخاطب.

Varun Dhawan در حال حاضر با توجه به واکنش به این تریلر را نگاه کنید:

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که می توانید یاد بگیرید که پس از تماشای تریلر در اینجا پنج مورد از آنها:

1. وسواس با زبان انگلیسی

Angrezi Medium Trailer

اگر شما به یاد داشته باشید, Hindi رسانه منتشر شد در همان روز به عنوان نیمی دختر و هر دو فیلم برجسته ملت وسواس با زبان انگلیسی است. این موضوع مشخص شده است دوباره در تبلیغی Angrezi متوسط زمانی که Irrfan Khan, تلاش برای سخنرانی در زبان انگلیسی به عنوان او می خواهد برای جشن دختر خود را با موفقیت در مدرسه است. صحنه ممکن است بازی کردن برای خنده, عمیق در داخل وجود دارد یک حس خشم در برابر همه کسانی که مسخره مردم در برقراری ارتباط در زبان هندی و خنده در کسانی که نمی توانند صحبت کردن در انگلیسی.

2. به دختر من… با عشق

Angrezi Medium Trailer

یک پدر و دختر رابطه شده است به کاوش و بهره برداری در Hindi سینما برای سنین. Angrezi متوسط تلاش به رنگ همان بوم های مختلف و در عین حال آشنا سکته مغزی است. دختر فوق العاده Radhika Madan مایل به تحصیل در لندن, پدر می گوید: او همه چیز را او می تواند حتی اگر او را به فروش هر قطره از خون خود را. پت می آید کنایه برای او “خون خود را تنها به شما 200 دلار, تحصیل در لندن را به شما هزینه 10 کرور.”بازیگر برافروخت و آنچه در پی بعدی این است که نوع deadpan واکنش خان تنها می توانید بکشید.

3. رویاهای در هم شکسته

Angrezi Medium Trailer

همه ما احساس را درهم شکست و خفه توسط آرزوهای برآورده نشده و خواسته. وجود دارد هیچ چیز دردناک تر از گرفتن آنچه شما برای آرزو. وجود دارد یک لحظه در این تریلر که در آن خان شروع به فکر می کنم او ممکن است قادر به فرستادن دختر خود به لندن. خنده دار تن تبدیل به جدی و زمانی که پدر و مادر گریه بیش از خود بدبختی شما احساس درد و غم و اندوه. آموزش و پرورش بعد از همه تبدیل به یک کسب و کار است.

4. من آن را انجام خواهد داد

Angrezi Medium Trailer

وجود دارد هیچ چیز قدرتمند تر از بلند پروازانه که می داند که رویاهای خود را. مادان می داند مشکلات و موانع او و پدرش را به صورت, اما او خم جهنم در تحصیل در خارج از کشور. و جاه طلبی های او در حال تبدیل به یک آهنگ و آن را چیزی جز یک نشانه او را دریافت آنچه او می خواهد. من آن را روح می تواند صدای میلیون ها نفر از دختران در سراسر جهان است.

5. کارینا کاپور خان

Angrezi Medium Trailer

او نقش یک پلیس در لندن, اما او هنوز هم موفق به نگاه زرق و برق دار. او دارای یک بخش کوچک و او گفت: آن را فقط به این دلیل که او می خواست برای کار با عرفان. او صحنه را با او و دیپاک Dobriyal خواهد شما را به خنده و خندیدن و یا حداقل به شما لبخند حداقل. امیدواریم که وجود دارد بیشتر از او در این فیلم است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

دانلود مقاله رایگان