اندی موری برنده مجازی عنوان پس از قطعی اینترنت

اندی موری برنده مجازی عنوان پس از قطعی اینترنت – ورزش

به روز شده: مارس 02, 2020, 09:51 IST | یک خبرنگار | بمبئی

اندی ضرب و شتم بلژیک دیوید Goffin در فینال اما درام آنلاین مسابقات شد در این نیمه به پایان رسید. دیگو نگه داشته و برنده نقاط حتی اگر اندی میزد برندگان.

Andy Murray

اندی موری

انگلیسی, تنیس اندی موری برنده مجازی مادرید باز عنوان روز پنج شنبه پس از یک نیمه نهایی walkover زمانی که حریف دیگو Schwartzmann ورود از آرژانتین دچار یک ارتباط قطعی است.

اندی ضرب و شتم بلژیک دیوید Goffin در فینال اما درام آنلاین مسابقات شد در این نیمه به پایان رسید. دیگو نگه داشته و برنده نقاط حتی اگر اندی میزد برندگان.

اندی گفت: “این دیوانگی است” پس از آن دیگو کناره گیری کرد. “من سزاوار نیست در آخر شما را به بازی نهایی” دیگو گفت: Andy. “به دلیل مشکلات فنی با @dieschwartzman ارتباط است که او را مانع از رقابت به طور معمول در مسابقه نیمه نهایی این بازیکن توافق کرده اند که @andy_murray باید پیشرفت #MMOPEN مجازی Pro final” برگزارکنندگان توییتی. بعد اندی گفت که اهدای بخشی از جایزه خود را به پول ملی انگلستان خدمات سلامت (NHS): “من اهدای نیمی از 45,000 تومان پول جایزه به بیمه خدمات درمانی و نیم دیگر به بازیکنان تنیس صندوق امداد.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de