اندرو Flintoff اخراج کردن Yuvraj Singh برای شش sixes

اندرو Flintoff اخراج کردن Yuvraj Singh برای شش sixes – ورزشی

به روز شده: Apr 27, 2020, 07:56 IST | سرپرستان | لندن

Yuvraj Singh ناودان شش حداکثر در یک استوارت گسترده بیش از طول خود را با شکوه 14-توپ 58 که در نهایت ثابت می شود تفاوت بین دو طرف هند به عنوان برنده این مسابقه با 18 اجرا می شود

Yuvraj Singh

Yuvraj Singh

سابق هند کریکت Yuvraj Singh, به یاد می آورد که چگونه سابق انگلستان همه طفیلی اندرو Flintoff خشم او را که منجر به southpaw هدف قرار دادن شش sixes خاموش استوارت گسترده در مراسم تحلیف نسخه ICC World T20 در سال 2007.

Yuvraj ناودان شش حداکثر در یک گسترده ای بیش از طول خود را با شکوه 14-توپ 58 که در نهایت ثابت می شود تفاوت بین دو طرف هند به عنوان برنده این مسابقه با 18 اجرا می شود.

“فردی بود فقط اینکه فردی – او گفت: چند کلمه و به من گفت: چند کلمه پشت” Yuvraj گفت: در طول یک پادکست.

“من فقط خوشحالم شش sixes آمد در برابر انگلستان چون من آمار رو برای پنج sixes توسط Dimitri Mascarenhas چند هفته قبل در یک ODI.

“وقتی که من ضربه ششم شش بدیهی است که اولین نگاه بود که در فردی اما نگاه دوم بود که در Dimitri که به من لبخند می زنی.”

Yuvraj همچنین به یاد می آورد پس از آن گفتگو با استوارت گسترده پدر کریس. او نشان داد گسترده ارشد خواسته او را برای یک امضا نیوجرسی برای “تقریبا” پايان پسرش حرفه ای.

“پدر کریس گسترده است که در یک مسابقه داور و او به من آمد و گفت: ‘شما تقریبا به پایان رسید پسر من را حرفه ای و در حال حاضر شما نیاز به ثبت نام یک پیراهن برای او’,” Yuvraj گفت.

“بنابراین من هند نیوجرسی و نوشت: یک پیام برای استوارت گفت:” من شده اند آمار برای پنج sixes, بنابراین من می دانم چگونه آن را احساس می کند. برای آینده کریکت انگلستان, همه بهترین.

“استوارت یکی از بهترین پرتاب کنندگان در جهان در حال حاضر. من فکر نمی کنم هر کاسه از هند می تواند آمار برای شش sixes در بیش و سپس چنین فوق العاده حرفه ای,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>