Ananya Panday خیلی مثبت, برگ, بزرگ, تاثیر; Instagram معرفی امکانات به مبارزه با عضو شورای نظارت مدت و قلدر

Ananya Panday خیلی مثبت, برگ, بزرگ, تاثیر; Instagram معرفی امکانات به مبارزه با عضو شورای نظارت مدت و قلدر – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: آوریل 16, 2020, 18:36 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

با تلاش بی امان برای گسترش مثبت و از بین بردن رسانه های اجتماعی قلدری Ananya Panday و ابتکار در حال ساخت امواج در همه جا

با تلاش بی امان برای گسترش مثبت و از بین بردن رسانه های اجتماعی قلدری Ananya Panday و ابتکار در حال ساخت امواج در همه جا. در حال حاضر ابتکار عمل اقدام به عنوان یک کاتالیزور به ارمغان آورده است عضو شورای نظارت مدت و قلدر در رادار که در آن Instagram تا به معرفی ویژگی های جدید است.

همراه با ضد قلدری از ویژگی های که قبلا معرفی شده اخیر ویژگی کاربر را قادر می سازد به حذف ترول نظرات به صورت فله به نگه داشتن پلت فرم مثبت برای کاربران است. این مقدمه ای طول می کشد جهانی باعث نزدیک تر به هدف خود از یک ‘بسیار مثبت’ جامعه و Swachh رسانه های اجتماعی.

استقبال از مرحله Ananya نیز مشترک توسعه در رسیدگی و نوشت: “خوشحالم که برای دیدن Instagram ویژگی های جدید ðŸ¥3 این قطعا کمک می کند تا ما را یک گام نزدیک تر به هدف ما از یک تا مثبت جامعه آنلاین”.

با توجه به رسانه های اجتماعی خود را بسیار مثبت مشترک چگونه به صورت دستی به انجام فرایند “یادگیری چگونه برای حذف بلوک و محدود کردن: Instagram ویژگی های جدید strenghtens ما پایدار مبارزه با قلدری سایبر. اطلاعات بیشتر در مورد آن را به عنوان کمک می کند تا رسیدن به هدف ما در ایجاد یک #SwachhSocialMedia”.

در یکی دیگر از پست آوردن یک راهنمای رسیدگی ارسال شده در “Instagram را از ویژگی های جدید تقویت مبارزه ما با سایبر bulling. سازمان دیده بان برای یادگیری همه چیز در مورد آن و ترویج #SwachhSocialMedia.”

Instagram اعلام کرد ضد قلدری ویژگی های قبل از آن و در حال حاضر مبارزه با دیوهای از ویژگی های آن می آید به عنوان یک گام بزرگ و اگر در همه Ananya Panday و او طرح شده است که بخشی از نیروی محرکه برای یک سازمان مانند Instagram سپس این عظیم است. این دقیقا به این فکر کردم که این بازیگر تا به حال زمانی که او برنامه ریزی شده بود را به پشتیبانی و حمایت شود.

ابتکار صورت گرفته توسط Ananya Panday با هدف ایجاد و گسترش آگاهی در مورد رسانه های اجتماعی قلدری. ابتکار نخست تمرکز است که مردم را آگاه از این واقعیت است که این موضوع وجود دارد و باقی می ماند بسیار شایع در جامعه است. همچنین مراحل است که می تواند گرفته شده توسط دریافت کنندگان این انتقاد مخرب به منظور مقابله با این.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>