Ananya Panday ما طول می کشد به صورت بازگشتی سوار برای اولین بار از کون, اولین فیلم دانشجوی سال 2

Ananya Panday ما طول می کشد به صورت بازگشتی سوار برای اولین بار از کون, اولین فیلم دانشجوی سال 2 – سرگرمی

انتشار: May 15, 2020, 16:56 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ananya Panday سهام رجعت از آنچه rollercoaster از احساسات بازیگر احساس در طول اولین بازی خود را!

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

Ananya بدون شک سر به نوبه خود با او pheonomenal اولین با دانشجوی سال 2 و حتی برنده تمجید بسیاری برای امیدوار کننده عملکرد است. که عاشق بازیگری و در کل هنر Ananya سهام رجعت از آنچه rollercoaster از احساسات بازیگر احساس در طول اولین بازی خود را!

Ananya می گوید: “من از روز اول در این مجموعه دو سال پیش در روز 7 آوریل است. Punit زمان من و تارا به Mussoorie چند روز زودتر از هر کس دیگری. ما این بود اولین فیلم او می خواست ما را به سهولت به آن به جای کمین در این فیلم مجموعه ای است.”

صحبت کردن در مورد او اولین شات Ananya می افزاید: “ما برای اولین بار شات قرار بود برای آهنگ Jatt Ludhiyane دا”.

“Punit قول داده بود هر سه نفر از ما (تایگر شروف تارا Sutaria و Ananya Panday) است که همه ما برای اولین بار عکس انفرادی خواهد بود به طوری که هر یک از ما به مزه آن” می افزاید: Ananya.

احساس غم برای داشتن بزرگ, شات انجام می شود به دلیل باران های Ananya reminisces, “ببر بود یک رقص گام و تارا زیبایی بود به گلوله بست. هنگامی که نوبت من بود آن شروع به باران. من ناراحت شدم من فکر نمی کنید به ساقه و که من روز اول خراب شد. همه رو به انجام خود را در صحنه به جز من. خوشبختانه Punit تغییر معدن به داخل شات بنابراین همه چیز کار می کرد.”

چگونه حضور Bhavana Panday و Manish Malhotra از آن ساخته شده ویژه برای Ananya او می گوید: “برای صحنه من فرض کنید به صعود از پله ها پرواز در حالی که ضبط خودم آواز بر روی تلفن. مادر من (Bhavana Panday) و Manish (طراح و دوست خانوادگی) وجود دارد و ساخته شده است که آن را واقعا خاص برای من است. Manish شده است برای بسیاری از بازیگران ، من فقط احساس وجد آمدیم به یک بخشی از این فهرست یاد.”

ما می توانیم همه چیز را Ananya احساس در حالی که برای اولین بار او را و چگونه همه چیز را به محل سقوط کرد در نهایت این است که مسائل و Ananya را برای اولین بار بود که در واقع چیزی است که او را به یاد داشته باشید برای همیشه لطفا برای و به همین ترتیب ما!

در مقابل کار Ananya دیده خواهد شد بعدی در Shakun Batra فیلم در کنار Siddhant Chaturvedi و Deepika Padukone. او به تازگی اعلام کرد فیلم جنگنده که همچنین علائم و نشانه های اولین پان هند انتشار کنار Vijay Deverakonda. یک سوم بودن Khaali Peeli در کنار Ishaan Khatter.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de