Ananya Panday سهام احساسات خود را در که نامزد دریافت جایزه برای فیلم درست در سال اول!

Ananya Panday سهام احساسات خود را در که نامزد دریافت جایزه برای فیلم درست در سال اول! – سرگرمی

به روز شده: May 30, 2020, 19:19 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ananya Panday است که در واقع در ابر نه به عنوان او تا به صعود بهترین-حمایت از نامزدی در نه یکی بلکه دو تا از فیلم های او – دانشجوی سال 2 و Pati Patni Aur Woh!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Ananya Panday

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Ananya Panday

Ananya Panday یکی از نام های پیشرو در این صنعت است که جوابی نیامد و در موفقیت فوق العاده او اولین توسعه عظیم زیر فن و ارائه شده است قابل توجه اجرای برنامه بوده است. او تا به حال برخی از جذب شدن جذابیت در فیلم دانشجوی سال 2 مشخص شده است که اولین بازی خود را. Anany اقدام به نظر می رسید واقعا گردیده و طبیعی و او مناسب در شخصیت ،

این بازیگر در آخرین انتشار Pati Patni یا Woh واقعا ثابت کرد که او می تواند از مجموعه ای از شخصیت ما. نقش خود را به عنوان ‘woh’ است که نه تنها پررنگ است بلکه واقعا ، او قانع کننده حضور و گفت و گو تحویل در فیلم واقعا حضور او به عنوان هیبت قابل توجه است. بازیگر دریافت تحسین منتقدان برای او آخرین نسخه به عنوان به خوبی. Ananya به تازگی نامزد دریافت جایزه برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک تابع جایزه را برای ایفای نقش در این فیلم است و او این را می گویند!

اظهار نظر او که نامزد دریافت جایزه Ananya لبخند زد و گفت: “به عنوان نامزد دریافت جایزه برای بهترین نقش دوم با بسیاری از ارشد بازیگران احساس بسیار خوبی است. به خصوص برای یک فیلم است که مانند یک بازیگر با تجربه مانند Bhumi که من شرکت ستاره. خیلی دوست دارم در آینده راه من, من احساس می کنم که همه کار سخت پرداخت می شود. این درایو تنها به من و به من انگیزه بیشتر برای ادامه دادن من در رابطه با هر یک از پروژه های من و امیدوارم بعد حتی کیسه های نامزدی به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن, شما می دانید. من فوق العاده خوشحال و فروتن!”

اتمام او Instagram پست که در آن او احساسات خود را به اشتراک گذاشته:

نه فقط محبوب در میان مخاطبان به عنوان مخاطب Ananya نیز حاکم مارک’ مدار با برندهای نمادین در زیر آستین خود را به عنوان به خوبی به عنوان فیلمساز مورد علاقه.

در مقابل کار Ananya Panday مشغول بوده است-به عنوان یک زنبور عسل دستکاری بین پروژه های بزرگ – از Khaali Peeli در کنار Ishaan Khatter و Shakun Batra فیلم در کنار Siddhant Chaturvedi و Deepika Padukone. و به تازگی اعلام کرد و در عین حال یکی دیگر در او زن سبک و جلف که همچنین علائم و نشانه های اولین پان هند انتشار کنار Vijay Deverakonda. جدا از فیلم Ananya نیز چهره بسیاری از شناخته شده و برندهای نمادین.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im