ماه گذشته، سازندگان ‘خاعلی پیلی’ یک تیزر بسته بندی شده اکشن از فیلم شامل دو نفره سرب — خاتر و آنانیا پاندای را رها کردند.

Ananya Panday. Picture courtesy/ Ananya Panday Instagram account

آنيا پانداي . حسن نیت ارائه میدهد تصویر / Ananya پاندای حساب اینستاگرام

آنانیا پاندای بازیگر بالیوود روز جمعه با طرفدارانش به تصاویر خیره کننده ای از یکی از شوت هایش در جریان ترفیعات فیلم آینده اش ‘خاعلی پیلی’ رفتار کرد. این بازیگر 21 ساله به اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام عکس های متعدد که در آن او دیده می شود خیره کننده نما برای کلیک دوربین. این بازیگر دیده می شود donning شلوار استتار تیم با محصول جسورانه blacktop. آرایش برنز مبتنی بر و مدل موهای موجدار شل خود را برجسته تمام نگاه edgy.

او در کنار تصاویر نوشت: «ترفیعات #KhaaliPeeli #ComingSoon من احساس می کرد که این احساس را دارم.» اوایل امروز، ایشن خاتر بازیگر، که مخالف پاندای در فیلم جفت شده است، نگاه اجمالی به آزمون نگاه خود را از فیلم کاهش داد و این نقش را به عنوان ‘یکی از شخصیت های مورد علاقه من تا کنون’ نامید.

بازیگر ‘Dhadak’ تصاویر خود را در لباس یک راننده تاکسی معمولی در اینستاگرام منتشر کرد و تجربه خود را از مقاله زدن به این شخصیت پنچر کرد. در تصاویر جذاب، خاتر دیده می شود ژست پرده قابل توجه به عنوان او جرعه چای و چراغ تا beedi (دود).شخصیت های مورد علاقه تا کنون.

ماه گذشته، سازندگان ‘خاعلی پیلی’ یک تیزر بسته بندی شده اکشن از فیلم شامل دو نفره سرب — خاتر و آنانیا پاندای را رها کردند. تیزر فیلم با ارسال هشدار یک پسر و دختری که در تاکسی سیاه و زرد (کالی پیلی) به شماره ۶۹۶۹ پس از ایجاد هیاهو فرار کرده اند، آغاز می شود.

این فیلم که توسط کارگردان اول مقام خان و با حمایت فیلمساز علی عباس ظفر، هیتانشو مهرا و زی استودیوز رهبری می شود، در این فیلم همچنین ستاره های ‘پاتال لوک’ بازیگر جیدیپ احلاوات است.

‘خاعلی پیلی’ در سپتامبر سال گذشته روی زمین رفت و قرار بود ۱۲ ژوئن اکران شود اما به دلیل کرکره تئاترهای سینمایی به تأخیر افتاد. تاریخ اکران جدید این فیلم هنوز اعلام نشده است.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه