خرید رپورتاژ

Ananya Panday توصیف سوار rollercoaster از احساسات او رو قبل از اولین بازی خود را – سرگرمی

انتشار: May 01, 2020, 17:23 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ananya Panday مطمئنا ساخته شده او را احساس حضور در سراسر صنعت

Ananya Panday

Ananya Panday

Ananya Panday باعث شده است که امواج در سراسر صنعت پس از او ساخته شده و اولین بازی خود را با ‘دانشجوی سال 2’. او مطمئنا ساخته شده او را احساس حضور در سراسر صنعت است. در کنار او فیلم Ananya نیز چهره بسیاری از مشهور و ناب جوانان محور مارک. این بازیگر به تازگی مصاحبه ای که در آن او در مورد سوار rollercoaster از احساسات او رفت و از طریق او قبل از فیلم منتشر شد.

وقتی پرسیده شد که بیشتر عصبی در میان Ananya را پدر و مادر او و یا او را هنگامی که آن زمان برای اولین بار فیلم دانشجویی از سال 2 به انتشار Anaya جواب داد: “من فکر نمی کنم عصبی شدم. همه در همه ، شما می دانیم که بسیار صادقانه, تارا من و ما خیلی هیجان زده وجود داشته باشد که ما حتی نمی دانند که ما در ساخت یک فیلم به دلیل ما فقط با داشتن بسیار سرگرم کننده است. پدر و مادر من بودند یک بسته نرم افزاری از اعصاب و من حتی نمی تواند نشستن در کنار آنها در غربالگری چرا که هر دو از آنها فقط گریه و گریه.

این بازیگر سپس افزود: “من فکر می کنم پدر من حتی نمی تبریک مرا تا زمان این فیلم منتشر شد چرا که او می داند که چگونه بی ثبات این صنعت است. او منتظر تا تاریخ انتشار این فیلم به من بگویید که به او افتخار من است. و مادر من است تا حمایت که او همواره وجود دارد و وجود دارد در اولین روز از شلیک بیش از حد. من فکر می کنم آنها فقط افتخار و خوشحال و آنها هنوز هم هستند.”

Ananya Panday فوق العاده شلوغ سال برای او با پروژه های بزرگ مانند Khaali Peeli در کنار Ishaan Khatter و Shakun Batra فیلم در کنار Siddhant Chaturvedi و Deepika Padukone, و همچنین او به تازگی اعلام کرد فیلم Vijay Deverakonda.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de