Ananya Panday: قبل از مستند من حتی متوالی سه روز با هم در خانه نشسته

Ananya Panday: قبل از مستند من حتی متوالی سه روز با هم نشستن در خانه – سرگرمی

انتشار: Jun 12, 2020, 14:29 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ananya Panday در یک مصاحبه توضیح می دهد چگونه او حتی نمی زمان به درک بسیار اتفاق افتاده در یک سال که او مجذوب در کار است.

Ananya Panday

Ananya Panday

“این بود همه رفتن چنان سریع است که من حتی یک لحظه به درک که “من در واقع بسیار اتفاق افتاده است” می گوید: بازیگر Ananya Panday

Ananya Panday یک بازیگر ساخته شده است که خودش مشهور در صنعت فیلم بسیار به سرعت با دو فیلم آزاد در همان سال است. او حتی نمایش داده می شود توانایی خود را برای انطباق با شخصیت های هر دو شخصیت متمایز از یکدیگر در هر دو فیلم.

در مصاحبه اخیر خود Ananya توضیح می دهد چگونه او حتی نمی زمان به درک بسیار اتفاق افتاده در یک سال که او مجذوب در کار است.

Ananya می گوید: “راستش من احساس می کنم مانند سال گذشته و حتی سال قبل که نیمی از آن رفت و چنان سریع است که من هم به درک که من تا به حال به پایان رسید این پروژه ها است. مانند دانشجوی سال 2 بیرون آمد و به محض این که آمد من تیراندازی برای Pati, Patni Aur Woh و به عنوان به زودی به عنوان من انجام داده بودم تیراندازی برای فیلم خود Khaali Peeli.”

بازیگر بیشتر می افزاید: “زمانی که من در تیراندازی برای Khaali Peeli که زمان Pati Patni aur Woh منتشر شده بود. Khaali Peeli شد و در واقع قرار است در تئاتر. آن قرار بود سه نسخه پشت به پشت. این بود همه رفتن چنان سریع است که من حتی یک لحظه به درک که “من در واقع بسیار اتفاق افتاده است’. تا قبل از این مستند من حتی متوالی سه روز با هم در خانه نشسته است.”

Ananya ادامه می دهد: “من فکر می کنم در حال حاضر من در واقع تحقق در این زمان من در این دو ماه که چگونه استفاده می شود به من و بعد فورا رفت واز به اینکه در مجموعه. که در واقع بیش از خانه من, در مجموعه, در مقابل دوربین و یا بودن در ون خانه من است. من هرگز در خانه و همیشه کار می کند و من دوست داشتم که. من عادت کرده بود به این سریع ء زندگی است. در حال حاضر فقط نشستن و به دنبال بازگشت من واقعا بسیار سپاسگزار برای همه چیز و من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت.”

در مقابل کار Ananya آینده پروژه ها شامل Khaali Peeli, شاکین Batra untitled با Deepika Padukone و Siddhant Chaturvedi و پان هند انتشار جنگنده در کنار Vijay Deverokonda.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im