Ananya Birla نوشته های شایان ستایش پیام به آرزوی پدر کومار منگلم در روز تولد خود را

Ananya Birla نوشته های شایان ستایش پیام به آرزوی پدر کومار منگلم در روز تولد خود – اخبار

به روز شده: Jun 14, 2020, 18:28 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Birla قلمه طول می کشد تا Instagram برای او آرزوی پدر عزیزترین خود را در 53 روز تولد. در حالی که به اشتراک گذاری یک پرده تصویر Ananya نوشت: “تولدت مبارک Pa. من شما را دوست دارم من از دست شما. شما من برای همیشه قهرمان.”

Ananya Birla shares a warm hug with her daddy dearest Kumar Mangalam Birla. Picture/Instagram Ananya Birla

Ananya Birla سهام یک آغوش گرم با پدر عزیزترین کومار منگلم Birla. تصویر/Instagram Ananya Birla

نوازنده و خواننده Ananya Birla شده است که ساخت بسیاری از مستند دوره در اعتراض به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک پست دلگرم کننده شامل پدر و کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم کومار منگلم Birla. این Birla قلمه در زمان به اشتراک گذاری عکس برنامه به آرزوی پدر او عزیزترین خود را در 53 روز تولد. 25 ساله کارآفرین به اشتراک گذاشته تصویر شایان ستایش به آرزوی پدر او در روز خاص خود را.

در تصویر Ananya Birla دیده می شود با پدرش کومار منگلم Birla به عنوان پدر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری هستند همه لبخند نما برای دوربین است. در حالی که های پرده, عکس Ananya نوشت: “تولدت مبارک Pa. من شما را دوست دارم من از دست شما. شما من برای همیشه قهرمان.” وی در ادامه نوشت: “من درک نمی کنم که چگونه شما می توانید عشق من sooooo خیلی برای همیشه سپاسگزار است.” او به پایان رسید او پست با red heart emoticon.

از وای-dorable پست به دست آورد بیش از 25 ، 000 با صدها نفر از کاربران به بخش نظرات این پست به آرزو کومار منگلم Birla خود را در 53 روز تولد. Ananya Birla و بازیگر-VJ Anusha Dandekar نوشت: “تولدت مبارک!,” در حالی که خواننده Sukriti کاکر می گوید: “مبارک تولدت مبارک به او.” یک سوم کاربر نوشت: “تولدت مبارک آقا خدا به شما برکت دهد” در حالی که یک چهارم کاربر اظهار داشت: “تولدت مبارک پدر شما..خدا به آنچه او را بی نهایت بار.”

Ananya-Troll
یک screengrab از Ananya Birla را Instagram داستان

Ananya Birla سهام منحصر به فرد و پیوند ویژه ای با پدرش کومار منگلم Birla. در طول شیوع کروناویروس در بمبئی احساس آواز در زمان بر روی یک ترول است که مورد سوال پدرش کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس. در حالی که دفاع از پدر او Ananya Birla گفت که فقط به دلیل پدر او نیست بحث در مورد آن معنا نیست که او انجام نمی دهد خود را کمی. او همچنین خواست تا کاربر را به ذهن کسب و کار خود و خواسته او را به ماندن در خانه در میان جهانی همه گیر.

زمان و دوباره Ananya Birla داده است یک نگاه اجمالی از نوع اوراق قرضه و سهام او با پدرش کومار منگلم Birla. از جشن جشنواره با هم در خانه و به اشتراک گذاری تصاویر بی پرده با پدر او; از ژست گرفتن برای عکاسی سلفی برای برنده شدن جوایز Ananya Birla واقعا پدر دختر کوچک. ما باور نمی کنید ؟ یک نگاه:

زمانی که Ananya wishedr پدر او در 52nd تولد

زمانی که Birla اری برنده زن این خانواده پرتره اثبات این است که خانواده همیشه اول می آید!

زمانی که Kumar منگلم Birla تلاش خود را برای مطابقت با دختر خود.

هنگامی که پدر و دختر اواز یا موسیقی دو برنده جوایز همان روز!

جالب, کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم کومار منگلم Birla نیز سهام خود را در روز تولد با سیاستمدار راج Thackeray که تبدیل 52 امروز.

چه چیزی شما فکر می کنم Ananya Birla شایان ستایش پست ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de