Anangsha Biswas: من شناخته شده افسردگی نزدیک

Anangsha Biswas: من شناخته شده افسردگی نزدیک – سرگرمی

انتشار: Jun 23, 2020, 15:20 IST | سرپرستان | بمبئی

Anangsha Biswas می گوید او شناخته شده افسردگی از نزدیک و به نقل از “فقدان ارزش خود” را به عنوان دلیلی برای وضعیت روانی

Anangsha Biswas

Anangsha Biswas

“میرزاپور” و “گروگان” بازیگر Anangsha Biswas می گوید او شناخته شده افسردگی از نزدیک و به نقل از “فقدان ارزش خود” را به عنوان دلیلی برای وضعیت روانی. “اگر شما حساس و عاطفی و سپس افسردگی چیزی است که یکی می تواند به جلوگیری از پس بله من شناخته شده افسردگی نزدیک” Anangsha گفت.

“من اعتماد به نفس ضعیف و عدم ارزش خود (شد دلایل). من نمی دانم که چگونه به عشق خودم نیست ارزش خودم. از این رو مردم دیگر مفاهیم مورد من هم مرا خوشحال یا غمگین. من یک فرد خجالتی و ساده در دل یک دانش سالک” او addded.

Anangsha می گوید او اغلب احساس مانند یک misfit و خودش را به تنهایی. “من در یک مکان تاریک” او اشاره کرد. “من هستم و من همیشه می گفت: من یک بازیگر خوب اما من به سختی حتی به نام برای امتحانات ابتدائی. همه این چیزها در میان دیگران استفاده می شود به خوردن من از داخل. تاج و تغار از زندگی ساخته شده my heart bleed,” او گفت:.

او چگونه او غلبه این اختلال است. “اولا بهترین چیزی که در مورد من این است که من نمی خواهم به یک قربانی. از این رو من می خواستم درد من برای متوقف کردن و من متوجه شدم تنها من می توانم به خودم کمک کنم. بنابراین من به دنبال کمک از من برادر و خواهر و پدر” او به یاد می آورد.

یوگا و مدیتیشن به او کمک کرد. “دانستن خودم دانستن خود من ارزش دوست داشتن خودم و صحبت کردن به خودم کمک کرده است. دوست داشتن خود, پذیرش خودتان کار بر روی ذهن خود را, شفا, مطلب در مورد افسردگی و چگونه می تواند یک درمان آن کلیدی است. یک ذهن سالم یکباره به یک زندگی سالم,” او گفت:.

Anangsha گفت که به زودی او خود را “بهترین دوست زندگی من مربی”.

“تنهایی تکامل را به مولد زمان به تنهایی. من در حال حاضر در حال لذت بردن از misfit,” او گفت:.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK