Anand Mahindra می خواهد برای دور کردن این کلمه. توییتر نمی تواند بیشتر موافقم!

Anand Mahindra می خواهد برای دور کردن این کلمه. توییتر نمی تواند بیشتر موافقم! – اخبار

به روز شده: مارس 29, 2020, 18:26 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این صنعتگر نوشته شده محکوم ‘وبینار’ در آخرین توییت

Anand Mahindra

Anand Mahindra

نجیب زاده کسب و کار Anand Mahindra شناخته شده است برای به اشتراک گذاری پست با ایده های نوآورانه است که می تواند زندگی را آسان. در میان Coronavirus مستند رئیس ماهیندرا و ماهیندرا گروه شده است ارسال تصاویر و ویدئوها که پایبند به احتیاط مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از همه گیر مانند auto-کالسکه با دیوار و تجهیزات پزشکی است که کمک می کند تا در زیر اجتماعی فاصله.

Coronavirus مستند اعمال شده در بسیاری از کشورها دیده می شود در یک افزایش در تعداد از آموزشی است که در یک سمینار برگزار شد از طریق یک ویدئو کنفرانس پلت فرم با مردم انجام کسب و کار تقریبا.

در حال حاضر صنعتگر نوشته شده محکوم ‘وبینار’ در آخرین صدای جیر جیر. ماهیندرا در زمان به توییتر در روز پنج شنبه گفت که او ممکن است یک “بحران جدی” اگر او می شود یکی دیگر از دعوت به ‘وبینار’. “آیا ممکن است به درخواست برای طرد این کلمه از فرهنگ لغت حتی اگر آن را نسبتا اخیر شرکت کننده??” این صنعتگر توییتی.

ماهیندرا همچنین یک تصویر از آنچه به نظر می رسد مانند یک “وبینار رایگان دعوت’ درباره ‘چگونه تولید می تواند در آغوش کنترل از راه دور کار’.

در این پست به اشتراک گذاشته شده در پنج شنبه شب به دست آورد بیش از 3,100 دوست دارد و ترجمه 310 بار. بسیاری از کاربران در بخش نظرات و توافق کردند که کلمه “وبینار’ تبعید می شود باید از این فرهنگ لغت.

برخی از کاربران نیز پیشنهاد جایگزین برای متخلف, کلمه, که, او گفت که خانواده اش نیز در آینده با ‘برچسب های سفارشی’ به جای ‘وبینار’.

در حالی که درخواست برای پیشنهادات بیشتر او به عنوان مثال از کلمه “swaminar’ که او تعریف شده به عنوان ” وبینار توسط گورو.’

شما چه فکر میکنید در مورد این پست ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net