Anand Mahindra واکنش نشان می دهد در حال ذکر شده میان هند تمیزترین مروج

Anand Mahindra واکنش نشان می دهد در حال ذکر شده میان هند تمیزترین مروج – اخبار

به روز شده: Jun 19, 2020, 15:43 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

یک نظرسنجی انجام شده در هفته گذشته برای تعیین لیستی از هند تمیزترین مروج که Anand Mahindra توییتی خواستار گنجاندن یک “مثبت و بزرگ به عنوان به خوبی به عنوان یک مسئولیت بزرگ است.”

Anand Mahindra

Anand Mahindra

نجیب زاده کسب و کار Anand Mahindra را ماهیندرا گروه قرار داده شده است و سوم در یک بررسی انجام شده توسط سخت Mariwala رئیس Marico. بررسی های انجام شده برای تعیین لیستی از هند تمیزترین مروج که ماهیندرا توییتی در روز پنج شنبه خواستار گنجاندن یک “مثبت و بزرگ به عنوان به خوبی به عنوان یک مسئولیت بزرگ است.” رئیس ماهیندرا گروه بیشتر توییتی گفت که این شرکت متعهد به زندگی می کنند تا به ایمان شده است که در اختیار آنها قرار گیرد.

سخت Mariwala تا به حال نوشته شده از یک نظرسنجی در هفته گذشته در صفحه توییتر درخواست خود را 8.7 لاخ پیروان به رای دادن برای ‘تمیزترین promotors’ در هند. “به نظر شما چه کسانی هستند تمیزترین promotors در هند با سطوح بالای حکومت ؟” او در توئیتر خود نوشت و اضافه کرد که او ارسال خواهد شد پس از نتایج پیروان خود را ارسال و پاسخ خود را در عرض یک هفته.

پس از دریافت بیش از 360 پاسخ در عرض یک هفته Mariwala در زمان به توییتر برای اعلام نتایج این نظرسنجی در روز پنج شنبه که در آن ماهیندرا قرار داده شد در نقطه سوم پشت راتان تاتا رئیس بازنشسته از تاتا و پسران و Azim Premji رئیس Wipro.

در اینجا نگاهی به این لیست:

ماهیندرا در پاسخ به Mariwala را صدای جیر جیر با زدن این شرکت توییتر رسمی رسیدگی در پست خود گفت: “سخت ورزش جالب و بدون توجه به حجم نمونه می بینم که در این لیست به عنوان یک امتیاز مثبت به عنوان به خوبی به عنوان یک مسئولیت بزرگ است. @MahindraRise متعهد است نه فقط به زندگی می کنند تا به اما افزایش ایمان مردم در ایالات متحده…”

ماهیندرا در پاسخ به این توییت را به دست آورد بیش از 3,100 دوست دارد و ترجمه بیش از 200 بار.

این بررسی نیز قرار داده شده Marico در چهارم, خشن درک پنجم و Narayan Murthy را Infosys در ششمین موقعیت. Godrej Bajaj, دیپاک Parekh را HDFC و Kiran Mazumdar-شاو Biocon قرار داده شد در هشتم نهم دهم و 11th موقعیت بود.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de