خرید رپورتاژ

Anand Mahindra می پرسد Kiren Rijiju به قطار در هند Usain Bolt Srinivasa Gowda برای طلای المپیک – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 17, 2020, 16:25 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بنگلور

Srinivasa Gowda که یک کارگر ساختمانی شوکه شهروندان پس از ویدئوها از او در حال اجرا در فاصله 100 متر را فقط در 9.55 ثانیه رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی

Picture/ P Murlidhar Rao- Twitter

عکس/ P Murlidhar رائو – توییتر

بنگلور: Anand Mahindra اغلب پست های انجمن در مورد فوق العاده با استعداد افراد و مکان ها او را می یابد سرگرم کننده و سهام آن با پیروان خود را. در آخرین پست در توییتر رئیس ماهیندرا گروه صحبت در مورد Srinivasa Gowda مرد با سرعت باور نکردنی است که اینترنت در مقایسه با اوسین بولت.

28 ساله Gowda که یک کارگر ساختمانی است شوکه شهروندان پس از ویدئوها از او در حال اجرا در فاصله 100 متر را فقط در 9.55 ثانیه رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.

این صنعتگر پرسیدم فقط یک نگاه در بدن خود را و شما می دانید این مرد قادر است از شاهکارهای ورزشی فوق العاده ای. در حال حاضر هم @KirenRijiju او را فراهم می کند آموزش به عنوان یک قهرمان دو سرعت 100 متر و یا ما Kambala برای تبدیل شدن به یک رویداد المپیک. در هر صورت ما می خواهیم یک مدال طلا برای Srinivasa!”

Rijiju پاسخ در ماهیندرا را ارسال کرد و گفت که او با شما تماس گرفته Gowda برای مسیرهای پیاده روی در ورزش اقتدار هند (SAI) مرکز و تضمین که هیچ استعداد در کشور است که در سمت چپ تست نشده.

یک ویدیو از Gowda در حال اجرا نیز به اشتراک گذاشته شده توسط BJP ملی وزیر P Murlidhar رائو قدردانی از استعداد خود را به آن Rijiju گفت که مقامات از سای با او تماس و ترتیبات لازم ساخته شده است برای او برای رسیدن به سای مرکز در روز دوشنبه.

Gowda تنظیم رکورد جدید به عنوان سریع ترین دونده در تاریخ این ورزش سنتی به عنوان او تحت پوشش 145 متر در 13.62 ثانیه در Kambala رقابت است. او یک شبه احساس و شهروندان نسبت او را به سریعترین قهرمان دو سرعت در جهان-Usain Bolt و خواست های ورزشی بدن را توجه داشته باشید از سوارکار اسب دوانی شدن.

پیچ دارای جهان 100 متر رکورد 9.58 ثانیه در حالی که Gowda تحت پوشش همان فاصله فقط در 9.55 ثانیه طول Kambala رقابت است. Kambala باستانی و سنتی بوفالو مسابقه در گل آلود یا slushy مزارع برنج از مناطق ساحلی کارناتاکا واقع شدهاست.

با ورودی از آنی

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de