امی جکسون فکر می کند که پسر بچه خود را به نظر می رسد کاملا squeezable در این عکس ما به توافق برسند!

امی جکسون فکر می کند که پسر بچه خود را به نظر می رسد کاملا squeezable در این عکس ما به توافق برسند! – سرگرمی

به روز شده: May 05, 2020, 07:58 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

امی جکسون به تازگی به اشتراک گذاشته یک عکس شیرین از نوزاد پسر Andreas, و ما می تواند به توقف به دنبال کمی عیار!

Amy Jackson shared these photos on Instagram

امی جکسون مشترک این عکس ها در Instagram

امی جکسون شد افتخار مومیایی به یک نوزاد پسر در سپتامبر سال 2019 و زندگی به نظر می رسد به طور کامل تغییر برای مدل-بازیگر. امی نگه می دارد طرفداران خود را به روز رسانی در مورد پسرش, Andreas و سهام شایان ستایش عکس های او را در رسانه های اجتماعی است که ما نمی توانیم به اندازه کافی از.

به تازگی او مشترک شیرین, سیاه و سفید, عکس از Calls on Instagram در تماس تلفنی با ‘squeezable و نمی تواند بیشتر موافقم! اتمام عکس زیر:

نمی Andreas نگاه کاملا شایان ستایش? دکمه بینی و چشم بی گناه را واقعا دزدیده قلب ما!

Andreas’ عکس یک تن از شیرین دیدگاه بیش از حد. یکی Instagram کاربر نوشت: “کمی مافین” دیگری گفت: “او بسیار زیبا” و بسیاری از نظرات دیگر از جمله ‘delicious’ و ‘گاز’!

امی جکسون رو مشغول به خود تاجر کمال جورج Panayiotou در ماه مه سال گذشته و بازیگر میزبانی حمام نوزاد در ماه اوت است. جورج Panayiotou پسر میلیونر انگلیسی, اموال از توسعه دهنده Andreas Panayiotou که صاحب یک زنجیره ای از هتل ها. با توجه به گزارش های زن و شوهر شده است قدمت پس از 2015.

امی جکسون شناخته شده برای فیلم هایی مانند Ekk Deewana Tha, سینگ است Bliing و عجیب علی بوده است و دور از گلم جهان در حالی که به تمرکز بر روی خود و رشد خانواده است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im