آمریتا آرورا سهام هرگز دیده-قبل از تصاویر به عنوان عروس در 11th سالگرد عروسی

آمریتا آرورا سهام هرگز دیده-قبل از تصاویر به عنوان عروس در 11th سالگرد عروسی – سرگرمی

به روز شده: May 04, 2020, 14:58 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

به عنوان آمریتا آرورا و شوهر شکیل Ladak جشن 11 سال از با هم بودن و شادی بازیگر به اشتراک گذاشته شده برخی از دوست داشتنی دلتنگ تصاویر در Instagram از عروسی خود را!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Amrita Arora

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/آمریتا آرورا

احساس نوستالژی بزرگترین احساس در جهان به خصوص برای بالیوود مشاهیر و خود را از پیروان و طرفداران. اخیر بازیگر به پرتاب خودش را به عرصه خاطرات است آمریتا آرورا, که تجلیل از او 11th سالگرد عروسی با شکیل Ladak.

اواز یا موسیقی دو نفری گره خورده گره در مارس 4, 2009, و آن زمانی بود که Twitter و Facebook بودند فقط به دنیا آمد و Instagram بود و کمی دور از آمدن به وجود. قطع به سال 2020 آن را به بهترین رسانه برای رجعت به اشتراک گذاری تصاویر و خودتان و مردم در اطراف شما مبارک. پس چرا باید Arora دور ماندن?

به او Instagram او به اشتراک گذاشته یک عکس دوست داشتنی با شوهر او Ladak جایی که آنها هر دو می تواند دیده می شود نوشیدن یک لیوان شامپاین و تجلیل از این واقعیت است که هر دو آنها در حال رفتن به صرف بقیه زندگی خود را با هم. او نوشت: آنچه که هنوز است به دنبال یک قلب است. Dia Mirza و Tanishaa Mukerji شد تمام دل در از پست. نگاهی به:

شوهر نیز تا به حال چیزی برای همسرش. او به اشتراک گذاشته یک پرده تصویر از بازیگر و خواست او را خوشحال سالگرد. Malaika Arora نظر با یک قلب است. یک نگاه حق در اینجا:

آنچه به دنبال آن بعد یک رشته از تصاویر و خاطرات. در اولین Instagram, داستان Arora به اشتراک گذاشته تصویر زیبا از خودش که در آن او یک عروس زرق و برق دار. رنگ سبز واقعا او را مناسب با راه:

Amrita Arora Wedding Anniversary

این بود که پس از سیاه و سفید عکس با شوهر او و کمرویی در چهره او کاملا قابل لمس و دلگرم:

Amrita Arora Wedding Anniversary

در اینجا می آید یکی دیگر از لحظه ای که در آن خواهر عروس, Malaika Arora, که به نظر می رسد خیره کننده مثل همیشه کمک می کند تا او خواهر کوچک و عروس-به-می شود در حال آماده شدن برای این مناسبت بزرگ. نیست Arora خواهر دوست داشتنی?:

Amrita Arora Wedding Anniversary

در این تصویر از زن و شوهر دیده می شود تبادل حلقه ها و لبخند بر عروس چهره منتقل حجم, احساسات, از heartwarming قریب به اتفاق به احساسی است. نگاهی به:

Amrita Arora Wedding Anniversary

و در اینجا می آید عکس خانوادگی و ما نمی توانیم چشم ما خاموش کارینا کاپور خان که سنگ او shimmery لباس طلایی:

Amrita Arora Wedding Anniversary

حق از سانجی کاپور به Seema خان همه باید تمدید گرم خود خواسته به زن و شوهر و ما منتظر عکس های بیشتر!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im