‘Amphan’ به تضعیف به بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای: ملاقات

‘Amphan’ به تضعیف به بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای: ملاقات کرد – اخبار

به روز شده: مارس 19, 2020, 13:45 IST | PTI | کلکته

وزش باد وزش سرعت رسیدن به 240 تا 250 kmph بودند حاکم بر غرب و آسیای مرکزی و مجاور شرق و مرکزی خلیج بنگال سئوته و گفت: با اضافه کردن آن را به تدریج کاهش به 200 تا 210 kmph gusting به 230 kmph سه شنبه شب.

Motorists ride past an uprooted tree following gusty winds ahead of the landfall of Cyclone Amphan, in Kanyakumari district. Pic/PTI

رانندگان سوار گذشته یک بی خانمان درخت زیر بادهای توفانی پیش از ریزش زمین از طوفان Amphan در Kanyakumari منطقه. عکس/PTI

سوپر طوفان بهداشت حرفه ای ‘Amphan’ در غرب و مرکز خلیج بنگال است که به احتمال زیاد به تضعیف به یک ‘بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای’ ظهر روز سه شنبه از ملاقات, بخش گفت: اینجا. این سیستم که در واقع 670 کیلومتری جنوب-جنوب غربی Digha در بنگال غربی است که به احتمال بسیار زیاد به حرکت شمال-northeastwards در سراسر شمال غربی خلیج بنگال و عبور از غرب بنگال-سواحل بنگلادش در بعد از ظهر و یا شب جمعه به عنوان یک ‘بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای’ به ملاقات اداره گفت.

هواشناس گفت که ‘Amphan’ انتظار می رود که برای عبور از غرب بنگال-بنگلادش سواحل بین Digha در غرب بنگال و Hatiya سلیمان در بنگلادش در روز 20 مه به عنوان یک بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای پس از از دست دادن برخی از بخار آن را به عنوان روش ریزش زمین با حداکثر پایدار سرعت 155 تا 165 kmph gusting به 180 kmph.

وزش باد وزش سرعت رسیدن به 240 تا 250 kmph بودند حاکم بر غرب و آسیای مرکزی و مجاور شرق و مرکزی خلیج بنگال سئوته و گفت: با اضافه کردن آن را به تدریج کاهش به 200 تا 210 kmph gusting به 230 kmph سه شنبه شب. ملاقات گروه که صادر کرده است که “نارنجی پیام” برای بنگال غربی هشدار داد از آسیب های گسترده ای را در Kolkata, Hooghly, هوره جنوبی و شمالی 24 Parganas و شرق Midnapore مناطق. احتمال دارد به اختلال در لینک راه آهن و جاده در چندین مکان ریشه کنی ارتباطات و قدرت قطب و آسیب گسترده به تمام انواع از ‘kutcha’ خانه هواشناس گفت.

وجود دارد همچنین احتمال عظیم آسیب به جایگاه محصولات مزارع و باغات ملاقات کرد. سرعت باد در امتداد و مناطق ساحلی غرب بنگال را به 45 تا 55 kmph با gusts از 65 kmph از بعد از ظهر سه شنبه و به تدریج افزایش خواهد یافت شدن نسیم تا حدی ملایم وزش سرعت رسیدن به 75 تا 85 kmph با gusts تا 95 kmph از مارس 20 صبح همراه و خاموش مناطق شمالی و جنوبی 24 Parganas, شرق و غرب, Midnapore کلکته هوره و Hooghly منطقه ای ملاقات مدیر G K Das گفت.

“آن را به تدریج افزایش خواهد یافت پس از آن تبدیل شدن به 110 تا 120 kmph gusting به 130 kmph بیش از غرب Midnapore, Howrah, Hooghly, کلکته و باد با سرعت 165 تا 175 kmph gusting به 195 kmph بیش از مناطق شمال و جنوب 24 Parganas و شرق Midnapore از بعد از ظهر تا شب از مه 20,” Das گفت.

تحت تاثیر آن مناطق ساحلی از Gangetic بنگال غربی از جمله North و South 24 Parganas, کلکته, شرق و غرب, Midnapore, هوره و Hooghly به احتمال زیاد به تجربه نور متوسط بارش باران در بسیاری از نقاط با بارندگی زیاد در مکان های جدا شده در یکشنبه, او گفت:. در روز چهارشنبه بارش باران رخ خواهد داد در بسیاری از مکان ها بیش از مناطق Gangetic, West Bengal, با, بسیار سنگین باران در یک یا دو مکان در کلکته هوره شرق Midnapore, North و South 24 Parganas و Hooghly منطقه, او گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net