آمیتا باچان سهام ارزشمند خاطرات از Amar Akbar Anthony به عنوان فیلم ساعت 43 سال

آمیتا باچان سهام ارزشمند خاطرات از Amar Akbar Anthony به عنوان فیلم ساعت 43 سال – سرگرمی

به روز شده: مه 27, 2020, 15:34 IST | ANI | بمبئی

آمیتا باچان قرار داده و از برخی تک عکس از فیلم در توییتر همراه با بازیگران و عوامل فیلم. او همچنین یک پوستر جذاب که با اشاره به عنوان این آهنگ در فیلم است که عمده بازدید از این زمان

Pic courtesy/Amitabh Bachchan Twitter account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/آمیتا باچان حساب توییتر

به عنوان 1977 کمدی-درام ‘Amar Akbar Anthony’ ساعت 43 سال از انتشار آن megastar آمیتا باچان در روز چهارشنبه در زمان قدم زدن پایین خط حافظه و به اشتراک گذاشته شده برخی از خاطرات ارزشمند از طریق رجعت تصاویر از فیلم و به آن شلیک کنید.”

ب بزرگ قرار داده و از برخی تک عکس از فیلم در توییتر همراه با بازیگران و عوامل فیلم. او همچنین یک پوستر جذاب که با اشاره به عنوان این آهنگ در فیلم است که عمده بازدید از این زمان است.

با اشاره به مجموعه ای از فیلم های ” دان ” ستاره در مقایسه با مجموعه ای از چند starrer تلنگر با درآمد اکشن-درام ‘Bahubali 2’. او توییتی “43 سال .. !!! .. ‘Amar Akbar Anthony’ تخمین زده شده است ساخته شده Rs 7.25 کرور در آن روز. تورم آن می گذرد مجموعه ای از Bahubali 2-نتیجه گیری امروز!”

این megastar نیز به اشتراک گذاشته ارزشمند حافظه با بچه های خود Shweta و آبیشک باچان. این ‘Cheeni Kam’ ستاره قرار دادن یک چیز بی ارزش رجعت عکس در Instagram که در او دیده می شود سلسله مراتب یک بوسه بر دختر کوچک او Shweta لب در حالی که Abhishek دیده می شود کاملا نشسته در دامان خود. همراه با تصویر او نوشت: “SHWETA و آبیشک بازدید من در مجموعه ای از Amar Akbar Anthony .. تیراندازی آهنگ ‘My name is Anthony Gonsalves’ .. در تعطیلات مسافرخانه اتاق توپ .. این عکس در ساحل جلو ..”

بازگویی خاطرات مرتبط با فیلم او افزود: “43 سال AAA امروز .. !!!زمانی که مرد او آمد به روایت این ایده به من .. و به من گفت که به عنوان .. من فکر کردم او تا به حال آن را از دست داد .. در یک زمان در دهه 70 زمانی که فیلم عناوین حول Behen میان بر و Beti , این یکی خیلی خارج از محل .. اما ..گزارش شده است که آن را یک کسب و کار از 7.25 cr در آن زمان .. تورم تنظیم آن عبور مجموعه ای از Bahubali 2 .. می گویند sayers که انجام محاسبات اما واقعیت این است که آن را گسترده کسب و کار .. آیا 25 هفته در 25 سالن تئاتر در بمبئی به تنهایی .. یا به طوری که آنها می گویند ..نمی کند اتفاق می افتد در حال حاضر … رفته اند آن روزها !!

گروگان و تولید شده توسط Manmohan Desai و نوشته شده توسط Kader Khan, ‘Amar Akbar Anthony’ ستاره Vinod Khanna آمیتا باچان و Rishi Kapoor مخالف شبانه Azmi, پروین بابی و Neetu Singh در نقش سرب است.

فیلم با تمرکز بر سه برادر که از هم جدا هستند در دوران کودکی و به تصویب رسید با سه خانواده با ادیان مختلف یعنی – آیین هندو و اسلام و مسیحیت است. آنها رشد می کنند تا به یک پلیس یک خواننده و صاحب یک کشور مشروب نوار بود.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de