آمیتا باچان الهام بخش, کاترینا کایف توطئه جدید فیلم تمرین


آمیتا باچان و کاترینا کایف را آپلود تمرین خود را ویدئوها در Instagram و آنها در واقع الهام بخش و جذاب!

Picture Courtesy: Amitabh Bachchan and Katrina Kaif Official Instagram Account

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: آمیتا باچان و Katrina Kaif Official Instagram Account

اجازه دهید بحث در مورد آمیتا باچان ، در طول دوران 70s او عصبانی مرد جوان هندی سینما و شناخته شده برای خود را ناهموار و روستایی اقدام و در همان زمان برای خود سبک و با تکبر راه رفتن. که کوله پشتی حالت است و برای او سن فقط یک عدد است.

با توجه به کروناویروس همه گیر جهانی قرنطینه شده و مردم به دنبال چیزهای مختلف به صرف زمان در پشت درهای بسته. آقای باچان نگه داشتن خود مناسب در طول این زمان. و با توجه به Instagram حساب او به عکاسی از خود و زیر نویس- “نگه داشتن ورزشگاه رفتن .. ساخت مقاومت .. مبارزه مبارزه مبارزه!!” (sic)

یک نگاه حق در اینجا:

بازیگر افسانه ای واقعا الهام بخش ما با این تمرین عکاسی از خود. در حال حاضر اجازه دهید بحث در مورد دیگر بازیگر شناخته شده برای تناسب اندام – کاترینا کایف. او را نگه می دارد های او ویدئوها و تصاویر در Instagram و فقط در حال حاضر هم یکی بیشتر. او گرم کردن شامل چمباتمه زدن با پا ران از هم جدا عرض پا موازی پا گسترده مردم در انتخابات و پا کنند. بله, این است که او تا گرم شود. نگاهی به او کولاژ از فیلم که او را آپلود و مجذوب شود:

به نظر می رسد ما به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر از شگفت انگیز, تصاویر و ویدئوها با توجه به قرنطینه. امید به شاهد بیشتر از آنها!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>