آمیتاب باچان و آمازون الکسا متحد می شوند تا به طرفداران هندی تجربه ای منحصر به فرد دهند چرا که مگااستار به اولین صدای مشهور الکسا در این کشور تبدیل می شود.

Picture Courtesy: Instagram Account/Amitabh Bachchan Fan-Club

تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب اینستاگرام / Amitabh باچان فن باشگاه

آمازون الکسا روز دوشنبه از مشارکت با مگااستار بالیوود آمیتاب باچان برای ایجاد یک تجربه صوتی منحصر به فرد برای طرفداران هندی خود خبر داد.

تیم آمازون الکسا از نزدیک با باچان همکاری خواهد کرد تا صدای او را ضبط کند و تجربه صوتی جدیدی را به مشتریان ارائه دهد.

این ارائه محبوب مانند جوک، آب و هوا، shayaris، نقل قول انگیزشی، مشاوره و بیشتر شامل.

این شرکت می گوید صدای بیگ بی سال آینده بر روی دستگاه های الکسا در دسترس خواهد بود.

“صدای باچان واقعا برای هر هندی که با بالیوود بزرگ شده است به یاد ماندنی است. این ترکیب ارائه زمین کامل به لذت بیشتر و ساده زندگی مشتریان ما، گفت: Puneesh کومار، رهبر کشور برای الکسا، آمازون هند است.

الکسا در ایالات متحده در حال حاضر صدای چند فرد مشهور مانند ساموئل ال جکسون است، اما این اولین بار است که الکسا هند صدای یک مشهور بالیوود را دریافت خواهد کرد.

می توان به مکالمه الکسا و آمیتاب باچان استناد کرد و با گفتن «هی الکسا، به آمیتاب باچان سلام کن» با شما صحبت کرد.

وی می گوید: «تکنولوژی همواره به من این فرصت را داده است که با اشکال جدید سازگار باشم. آن را در فیلم ها، برنامه های تلویزیونی، پادکست ها و در حال حاضر، من هیجان زده برای ایجاد این تجربه صوتی با همکاری آمازون و الکسا. با تکنولوژی صدا، ما در حال ساخت چیزی هستیم تا به طور موثرتری با مخاطبان و خوش خواهانم درگیر شود.» باچان در مورد پیوستن به تجربه صوتی الکسا گفت.

الکسا همچنین در چوب تلویزیون آتش با الکسا صدا از راه دور، آتش نسخه تلویزیون، برنامه الکسا رایگان و همچنین برنامه خرید آمازون (فقط آندروید) در دسترس است.

علاوه بر این، چندین دستگاه شخص ثالث مانند تلفن های همراه، بلندگوهای بلوتوث، هدفون، پوشیدنی ها و تلویزیون های هوشمند نیز با الکسا ساخته شده در می آیند.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار