آمیتا باچان و کاترینا کایف به عنوان پدر و مادر? در حال حاضر این به نظر می رسد هیجان انگیز!

آمیتا باچان و کاترینا کایف به عنوان پدر و مادر? در حال حاضر این به نظر می رسد هیجان انگیز! – سرگرمی

به روز شده: May 24, 2020, 08:18 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

اگر همه به خوبی می رود, آمیتا باچان و کاترینا کایف ممکن است تا یک کمدی با محوریت یک پدر و دختر خود را و این می تواند یک فیلم را برای تماشا!

Picture Courtesy: Official Instagram Accounts/Amitabh Bachchan and Katrina Kaif

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Accounts/آمیتا باچان و کاترینا کایف

تماس با آن سرنوشت یا فقط بد شانس است که آمیتا باچان و کاترینا کایف باید ستاره دار در سه فیلم با هم و ما به سختی رو به دیدن آنها را در همان قاب است. رونق سرکار و اراذل و اوباش از Hindostan هیچ یک از این عناوین به ما تجربه تماشای این دو با هم در همان صحنه و یا در تعامل با شخصیت های مربوطه. آن را در نهایت می تواند اتفاق می افتد, Mumbai Mirror گزارش.

 

آن ایالت که Vikas Bahl از ملکه و فوق العاده 30 شهرت خواهد بود helming خود را, کمدی. یک منبع می گوید: این فیلم به طور آزمایشی با عنوان کشنده و این در واقع توصیف مصاحبه ترکیب. آن اضافه شده, “داستان حول یک مراسم تشییع جنازه و کاترینا عاشق قضیه اساسی که اصل آثار شخصیت سفر از کشف خود با طنز undertones داد و فوری به گزارش Vikas.”

 

این فیلم قرار بود برای رفتن به طبقه مه اما رانده شده و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس. آمدن به باچان Bahl به روایت داستان به او و او حتی علاقه نشان داده. با این حال او هنوز امضا بر روی خطوط نقطه چین. Kaif را مجبور به رفتن را از طریق بسیاری از خوانش به شخصیت قبل از دوربین شروع به رول. او همچنین Sooryavanshi و تلفن Bhoot آینده.

 

و تا آنجا که باچان نگران است او Chehre, Jhund, Gulabo Sitabo و Brahmastra آینده.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im