امیر وهاب ریاض سمت چپ ما در آن زمان اشتباه: بولینگ مربی وقار یونس

امیر وهاب ریاض سمت چپ ما در آن زمان اشتباه: بولینگ مربی وقار یونس – ورزشی

به روز شده: May 07, 2020, 14:02 IST | ANI | لندن

پاکستان بود و نه قادر به برنده شدن در یک مسابقه تک در استرالیا به عنوان آنها را شکست داد و هر دو در T20Is و سری تست.

Waqar Younis

وقار یونس

بولینگ مربی وقار یونس احساس می کند که آن را عدم وجود پیسرز وهاب ریاض و امیر محمد را دیدم که پاکستان گرفتن whitewashed در طول استرالیا تور سال گذشته است. امیر و ریاض ترک کرده بود قرمز-توپ فرمت پیش از مسابقات در برابر استرالیا در سال 2019.

“درست قبل از استرالیا سری آنها ما در حال غرق و ما تا به حال تنها انتخاب برای انتخاب جوانان است. ما از مدیریت جدید و تصمیم به رفتن با در نظر گرفتن در بسیاری جوان و داماد آنها را. ESPNcricinfo به نقل از یونس عنوان کرد و گفت.

پاکستان بود و نه قادر به برنده شدن در یک مسابقه تک در استرالیا به عنوان آنها را شکست داد و هر دو در T20Is و سری تست.

“نه مثل ما از دست داده اند اما بله آنها در سمت چپ ما در زمان اشتباه. اما به هر حال ما نمی هر گونه کینه در برابر آنها” یونس اضافه شده است.

“ما نمی توانیم کنترل بازیکنان انتخاب در آنچه که آنها می خواهند به بازی اما پس از آن باید وجود داشته باشد یک مکانیزم بنابراین همه ما در هیئت مدیره هستند. “نه مثل من و گفت ما می تواند برنده در استرالیا اما ما می تواند انجام شود بهتر از آنچه ما انجام داده اند” او اشاره کرد.

امیر داد تا توپ قرمز با فرمت در ماه جولای به منظور مدیریت حجم کار خود را گسترش دهید و سفید خود را-توپ حرفه ای برای پاکستان و همچنین در T20 لیگ در سراسر جهان در حالی که ریاض در زمان “نامحدود شکستن” از تست کریکت در ماه سپتامبر سال گذشته است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im