در میان کشور قرنطینه Richa Chadha می خواهد شما را به دیدار Quarantina

در میان کشور قرنطینه Richa Chadha می خواهد شما را به دیدار Quarantina – سرگرمی

انتشار: May 06, 2020, 15:46 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Richa Chadha, در حالی که او را قرنطینه مانند بقیه از ما است را خنده دار در وضعیت و می خواهد ما را به دیدار با Quarantina یک شخصیت شما نمی خواهید به دست!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Richa Chadha

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Richa Chadha

در این آزمایش بار است که ما در حال زندگی در خنده بهترین دارو واقع است. به نظر می رسد که این استراتژی که Richa Chadha اتخاذ کرده است به گسترش برخی از تشویق. او شروع جدید طنز سری در Instagram که در آن او به نظر می رسد به عنوان یک kooky و سرخوشی خبرنگار به نام Quarantina که سهام اخبار عجیب و غریب از سراسر جهان است.

او به تازگی نیز معرفی عصبانی خبرنگار از شمال هند به نام تینا سینگ که خاموش می رود-اسکریپت در وسط طرح. در حالی که Richa دیده شده است در طنز قطعات در فیلم هایی مانند Fukrey او طرفداران او را دیدم خاموش-صفحه نمایش خنده دار خود را برای اولین بار در یک پایه میکروفن’ در سال گذشته که در آن او نوشت و انجام یک استندآپ کمدی مجموعه برای مخاطبان زندگی می کنند.

نوشتن خالص طنز و او گردیده از حس شوخ طبعی است قلاب از این سری است. سرودن پایین برخی از آمیزش توالی و انجام آنها را با ظرافت Richa است که در فرم بالا به عنوان او می سازد Quarantina درخشش به دلیل شوخ طبعی تیره. در حالی که اکثر ستاره بالیوود مشغول ارسال یا فیلم تمرین یا طرفداران به خنده با نمایاندن زینت خود را jhadu-بازی pocha را (brooming و تصفیوی) مهارت های Richa را Quarantina می ایستد چرا که او ایجاد چیزی به طور خاص برای طرفداران به رفتن را از طریق این گریم شب و روز از مستند.

نگاهی به این ویدئو:

Richa گفت: “در هفته اول از مستند من خودم گرفتن افسرده به دنبال در مرگ و میر این ویروس کشنده و کسانی که رنج می برند به دلیل مستند. آن را به من اضطراب. بنابراین من تصمیم به انجام کاری درباره آن. در حالی که کمک های مالی برای محروم ادامه دارد, من می خواستم برای ایجاد چیزی است که مردم را به لبخند. نگرانی در مورد آنچه که در فروشگاه می تواند فشار ما را به یک فضای تاریک. من سرگرم کننده از این بیماری و این تاثیر به سادگی در تلاش برای برجسته است که حتی در این شرایط گاهی اوقات وجود دارد عجیب و غریب خبری که می تواند شما را به خندیدن با وجود خودتان است. برای واقعیت و حقیقت وجود دارد این اخبار اما من می خواستم به طنز که آسانسور جمعی ما ارواح در این زمان.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>