در میان مستند پیوستن به هزاران نفر در تظاهرات هنگ کنگ

در میان مستند هزار پیوستن به اعتراض در هنگ کنگ – اخبار

به روز شده: مه 25, 2020, 08:12 IST | سازمان | دلار هنگ کنگ

منتقدان می گویند آن می رود در برابر “یک کشور دو سیستم” چارچوب است که وعده های شهر آزادی یافت نمی شود در سرزمین اصلی چین

Pro-democracy protesters are arrested by police in the Causeway Bay district on Sunday. Pic/AFP

معترضان طرفدار دموکراسی هستند دستگیر شده توسط پلیس در Causeway Bay منطقه در روز یکشنبه. عکس/AFP

پلیس هنگ کنگ شلیک گاز اشک آور و توپ آب در اعتراض به محبوب خرید منطقه در روز یکشنبه به عنوان هزاران نفر به خیابان ها ریختند مارس برابر پیشنهاد چین دشوار امنیت ملی قوانین برای شهرستان. Pro-حامیان دموکراسی در هنگ کنگ را به شدت مورد انتقاد پیشنهاد هفته گذشته به تصویب امنیت ملی قانون است که ممنوعیت secessionist و فعالیت های خرابکارانه و همچنین دخالت خارجی در نیمه مستقل خاک چینی. منتقدان می گویند آن می رود در برابر “یک کشور دو سیستم” چارچوب است که وعده های شهر آزادی یافت نمی شود در سرزمین اصلی چین است.

جمعیت تظاهرکنندگان در جمع بعد از ظهر یکشنبه در هنگ کنگ Causeway Bay منطقه در اعتراض به این قانون پیشنهادی. معترضان شعار می دادند شعارهایی از جمله “ایستاده با هنگ کنگ” “آزاد هنگ کنگ” و “انقلاب از زمان ما است.” اعتراض شد و ادامه یک monthslong دموکراسی در هنگ کنگ است که در سال گذشته آغاز شد و در زمان فرود به خشونت میان پلیس و معترضان. پلیس مطرح پرچم آبی, هشدار, معترضان برای متفرق کردن قبل از شلیک چند گلوله گاز اشک آور. آنها بعد از اخراج یک توپ آب در تظاهرات. حداقل 120 نفر دستگیر شده بودند عمدتا به اتهام غیر قانونی مجمع به پلیس گفت: در Facebook post.

آنها همچنین گفته اند که در یک پست جداگانه که معترضان پرتاب آجر و پخش ناشناس مایع در افسران مجروح شدن حداقل چهار نفر از اعضای پلیس را رسانه ای تیم رابط. آنها هشدار داده است که چنین رفتاری در برابر قانون است و پلیس به دنبال این موضوع است. در اوایل بعد از ظهر برجسته فعال Tam Tak-چی دستگیر شده بود در اعتراض به آنچه گفته شد غیر مجاز مجمع. تام گفت: او به یک “بحث بهداشت” و معاف از اجتماعی-فاصله اقدامات منع کرده است که تجمع بیش از هشت نفر است. این لایحه که باعث شده روز یکشنبه تجمع ارائه شد در چین قانونگذاری ملی در جلسه روز جمعه و انتظار می رود که گذشت در تاریخ 28.

آن را دور زدن هنگ کنگ مقننه و اجازه می دهد که شهر دولت برای راه اندازی سرزمین اصلی سازمان در شهرستان است که آن را ممکن است برای عوامل به بازداشت خودسرانه افراد برای فعالیت تلقی می شود طرفدار دموکراسی است. وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo به نام حرکت “ناقوس مرگ برای درجه بالایی از خودمختاری” که پکن وعده داده شده این مستعمره سابق بریتانیا بود که آن را بازگشت به چین در سال 1997. فرسایش هنگ کنگ آزادی باعث Chris Patten, آخرین, انگلیسی, فرماندار هنگ کنگ قبل از تحویل به چین برای محکوم کردن آنچه که او به نام “جدید چینی دیکتاتوری است.”

“من فکر می کنم در هنگ کنگ مردم خیانت شده اند چین که بار دیگر ثابت کرد که شما نمی توانید به آن اعتماد بیشتر از شما می توانید پرتاب آن” Patten گفت: در مصاحبه با تایمز لندن. Bernard Chan, یک سطح بالا هنگ کنگ سیاستمدار و نماینده به کنگره ملی خلق در پکن در دفاع از امنیت ملی قانون تحت فشار قرار دادند توسط چین گفت: آن نوشته شده بود به هنگ کنگ قانون اساسی “شهر مینی اساسی” اما هرگز به تصویب رسید.

چان ابراز نگرانی کرد که هنگ کنگ را به ناچار به صورت مشکلات اقتصادی با توجه تجارت اختلاف بین آمریکا و چین است. “من فکر می کنم ما قطعا خسارت های ناخواسته کشیده به این چیز. اما پس از آن من فکر نمی کنم که هیچ جایگزین” چان گفت. “اما با یا بدون این قانون صادقانه ایالات متحده و چین همیشه برای رفتن به ادامه این سرخ واقعا برای برخی از زمان آمده است,” او گفت:. “چین باقی خواهد ماند و به عنوان یک تهدید برای ما در شرایط…اقتصادی جهان تسلط.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net