در میان COVID-19 شیوع کشورهای تشدید محدودیت به عنوان تلفات همچنان به کوه

در میان COVID-19 شیوع کشورهای تشدید محدودیت به عنوان تلفات همچنان به مونت – اخبار

به روز شده: May 16, 2020, 09:59 IST | سازمان | بارسلونا

در ایتالیا مقامات متهم به افراد غیر مسئولانه رفتار هنوز هم برای معاشرت با وجود این مستند در سراسر کشور

Passengers wearing facemasks wait to board a train in Surabaya, Indonesia on Sunday. Pic/AFP

مسافران پوشیدن facemasks صبر کنید به هیئت مدیره یک قطار در سورابایا اندونزی در روز یکشنبه. عکس/AFP

مقامات در سراسر جهان تبدیل شده است به طور فزاینده اقدامات شدید سعی کنید به سرعت گسترش جدید کروناویروس (COVID-19) روز یکشنبه با مستندات, حکومت و محدودیت های مسافرتی ، سربازان و پلیس مهر و موم شده پر جمعیت فیلیپین سرمایه از داخلی بیشتر مسافران در یکی از آسیای جنوب شرقی ترین شدید مهار حرکت می کند. این حرکت بازتاب یک مستند اسپانیا اعلام کرد تنها چند ساعت زودتر برای آن 46 میلیون شهروندان است.

در ایتالیا بدترین ضربه اروپایی کشور تعداد مرگ و میر صعود گذشته 1,400 و عفونت رسید تقریبا 20 درصد یک شبه به بیش از 21,000 به دلیل آنچه مقامات مشخص به عنوان رفتار غیر مسئولانه توسط مردم هنوز هم معاشرت با وجود این مستند در سراسر کشور. در انگلیس و مرگ و میر تقریبا دو برابر از روز قبل به 21 و تعداد افراد آلوده به افزایش به بیش از 1100. ایرلند تا به حال 90 مورد تأیید و یک مرگ از جمعه. یونان عفونت مجموع نزدیک 230 با سه مرگ و میر.

ایالات متحده دیده می شود 60 کشته و بیش از 2100 موارد است. در سخت ضربه ایالت واشنگتن که در آن 40 فوت کرده اند و بیش از 550 آلوده شده اند به گفته مقامات این بیماری فشار عرضه دنده محافظ در دسترس ارائه دهندگان خدمات پزشکی با وجود محموله از دولت فدرال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش منفی
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آزمایش کرده است منفی ها برای این Coronavirus کاخ سفید پزشک گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن 73 گرفته بود آزمون در شب جمعه. نتایج در کمتر از 24 ساعت. “شب گذشته پس از یک در عمق بحث و گفتگو با رئیس جمهور در مورد COVID-19 آزمون او انتخاب به عنوان خوانده شده. در این شب من تایید دریافت که تست منفی است”,,,, Dr شان کانلی ریاست جمهوری پزشک گفت: در روز شنبه.

Donald Trump
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

ملکه منتقل شده از کاخ
ملکه الیزابت دوم بوده است منتقل شده از کاخ باکینگهام در لندن به قلعه ویندسور به انگلستان قصد دارد برای جداسازی اقدامات برای مردم بیش از 70 میان این کشور و مرگ و میر از COVID-19 ضربه 21 تقریبا دو برابر از 11 در عرض یک روز. 93 سال پادشاه و 98 ساله, شوهر, شاهزاده فیلیپ, به احتمال زیاد قرار داده شده در قرنطینه در رویال Sandringham و مستغلات در نورفولک به عنوان اقدامات سخت تر در محل قرار داده برای مبارزه با شیوع کروناویروس در انگلستان موثر بر بیش از 1,140 مردم است.

1,400
در کل هیچ. از مرگ و میر ثبت شده در ایتالیا

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de