در میان Coronavirus ترساندن این دختر کشیدن Yuzvendra چهل عارض در Infinite تصویری

در میان Coronavirus ترساندن این دختر کشیدن Yuzvendra چهل عارض در Infinite – فیلم های ورزشی

به روز شده: May 20, 2020, 12:29 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در حالی که بسیاری از اطفال در حال مشاوره طرفداران خود را به ماندن در خانه و همچنین شستن دست ها به درستی و تمرین های اجتماعی فاصله, Yuzvendra چهل گرفته شده در مسیر های مختلف به ارائه سرگرمی به پیروان خود را.

A screengrab from the video shared on Twitter

یک screengrab از این ویدئو به اشتراک گذاشته شده در توییتر

شیوع کروناویروس ایجاد وقفه در ورزش جهان با بسیاری از وقایع در حال به تعویق افتاده و یا لغو. هند در مقابل آفریقای جنوبی سری شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد و همچنین آزمون بین سری روپیه لانکا و انگلستان است.

اطفال در حال حاضر به ماندن در خانه و/ یا تحت قرنطینه خود با تمرکز اصلی در اجتماعی فاصله. در حالی که بسیاری از اطفال در حال مشاوره طرفداران خود را به ماندن در خانه و همچنین شستن دست ها به درستی و تمرین های اجتماعی فاصله, Yuzvendra چهل گرفته شده در مسیر های مختلف به ارائه سرگرمی به پیروان خود را.

چهل هند عنکبوتی که تار میتند تصویری منتشر شده در سایت های رسانه های اجتماعی Infinite است که از آنجا رفته ویروسی در اینترنت. در این ویدئو Yuzvendra چهل دیده می شود به همراه یک دختر در حرکت آهسته به او شوخی پیاده روی در اطراف او و پس از آن می رود به جلو و در گونه خود قبل از لبخند زدن و راه رفتن دور. یک کاربر در توییتر به اشتراک گذاشته Infinite تصویری. نگاهی به شرح زیر است.

Yuzvendra چهل بازی های برگزار شده است 40 مسابقات ODI و 37 T20I مسابقات برای تیم هند و گرفته 71 و 52 درها بود. Yuzvendra چهل بازی های برگزار شده است برای سرخپوستان بمبئی در گذشته است اما در حال حاضر بخشی از Royal Challengers بنگلور تیم.

لیگ برتر هند برنامه ریزی کرده است هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است اما منابع می گویند که BCCI است که به دنبال در یک ماه جولای-سپتامبر پنجره. فقط زمان خواهد شد بگویید.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>